5+ ulubionych produktów polskich Product Managerów

Widząc bardzo miły odbiór poprzednich artykułów z pytaniami polskich Ekspertów – tym razem zwróciliśmy się do Product Managerów, aby dowiedzieć się, jakie są ich ulubione produkty. 

5+ ulubionych produktów polskich Product Managerów

Potrzebujesz wsparcia w rekrutacji e-commerce?

Digitalx weryfikuje i zatrudnia ludzi w obszarze e-commerce & digital. Wykorzystujemy branżowe doświadczenie i wypracowane relacje. Zapomnij o przedłużających się procesach, niepotrzebnych kosztach i niedopasowanych kandydatach.

Zapraszamy do kontaktu

Na samym początku przedstawiam odpowiedź, która była najciekawsza i najbardziej mnie zaintrygowała.

1.Mariusz Janowski – Product Manager – Nairobia


Lubię kupować drewno, ponieważ jego obróbka jest moim hobby i pozwala zrelaksować się po pracy.

2.Paulina Chatys – Product Team Manager – Allegro


Shazam – każdy kto słuchał w dzieciństwie radiowych list przebojów w nadziei, że zdąży nagrać swój kawałek na taśmę magnetofonową…i że prezenter powie jak nazywa sie TA piosenka..temu nie muszę tłumaczyć dlaczego Shazam rocks 😉

3.Sebastian Skowron – Product Manager – ZipTie.dev


Moim ulubionym produktem jest Miro. W mojej pracy bardzo istotne jest odpowiednie dokumentowanie wszelkich systemów, procesów czy wewnętrznych narzędzi, z których korzysta zespół. Niestety klasyczne dokumenty i opisy tekstowe nie sprawdzają się w tej roli najlepiej. Dlatego zdecydowaliśmy się korzystać z wirtualnych tablic Miro. Możliwość elastycznego, wizualnego rozbudowywania tworzonej dokumentacji jest niezwykle pożyteczna.

4.Maciej Maćkowiak – Lead Product Manager – Superpharm


Z produktów cyfrowych – mechanizm rekomendacji Zalando. 4/5 mailingów – trafiają. Chcę przejrzeć. Chcę przeklikać dalej. Dostarczają mi wartość. Oszczędzają mi czas, dużo czasu. Przywiązali mnie dzięki temu mechanizmowi do siebie. Apka i strona – mają dla mnie mniejsze znaczenie. Ale mechanizm rekomendacji mnie przywiązał. Nie chcę zmieniać.

5.Damian Sawicki – Product Manager – x-com


Procesror i9-13900K, ponieważ oferuje bezkompromisową wydajność  w pracy oraz gamingu.

Zobacz również:  Praca w domu z dziećmi - jak to zrobić?

6.Piotr Smoleń – Product Manager – Navifleet


Moim niekwestionowanym liderem jest Miro. Wykorzystuję go zarówno do protypowania długofalowych strategii produktowych jak i tworzenia makiet low-fidelity interfejsów dla użytkowników. Miro jest bajecznie łatwe w obsłudze i pozwala skupiać się na tym, co naprawdę ważne, czyli na wizualizacji koncepcji, które potem możemy przedstawić interesariuszom lub członkom zespołów produktowych. W parze z Miro wykorzystuję Loom.com do nagrywania krótkich wideo-explainerów z moim autorskim komentarzem do przedstawionych makiet i szkiców. To robi niesamowitą robotę!

7.Jan Kidawa – Product Manager – BETFAN


Odpowiem ogólnie, bo myślę, że w dzisiejszych czasach wszyscy mamy wiele ulubionych produktów w zależności od tego, czym się aktualnie zajmujemy. Dlatego w pracy to może być poręczny i wytrzymały komputer, a po niej aplikacja zakupowa lub zegarek sportowy. Dla mnie osobiście “ulubiony produkt” to taki, który dobrze rozumie mnie, podąża za moimi wymaganiami i zmieniającymi się potrzebami. Nie narzuca się i nie zasypuje 1000 features, a niejako “działa w tle” i wspiera, kiedy tego potrzebuję. Takie myślenie o produkcie cechuje najlepszych i na tym w dużej mierze polega product management. To działka, która jest bardzo human-centered, ale jednocześnie dowozi wyniki biznesowe. I dlatego jest tak ciekawa. 


Mam nadzieję, że to zestawienie okazało się pomocne. Jeśli podobał Ci się ten artykuł i masz swoje własne pomysły, którymi chciałbyś się podzielić z innymi – napisz do nas: kontakt@digitalx.pl. Naszą misją jako Digitalx jest współtworzyć rozwój dynamicznie rosnącej polskiej branży E-commerce i Digital, poprzez dostarczanie właściwych i dobrze przygotowanych kandydatów do pracy.

Na koniec wielkie podziękowania dla wszystkich Product Managerów – współautorów tego artykułu.

Notojob.com 🚀 Praca w e-commerce

Portal ogłoszeń dedykowany eCommerce. Praca, którą polubisz!

Zobacz więcej