Opinie Klientów

Na ten moment jestem bardzo zadowolony z szybkiej, sprawnej i trafionej rekrutacji. Wszystkie kandydatki, które dostaliśmy od Digitalx – były dobre lub bardzo dobre.

[Projekt Analityk Web + Aplikacja]
Wojtek Szymczyk
Chief Growth Officer | Audioteka

Zrealizowaliśmy projekt w modelu Recruitment Process Outsourcing (RPO). Specjalista Digitalx wsparł nasz dział HR. Zaprezentowanych zostało w sumie 9 Kandydatów. Projekt rekrutacyjny zakończył się sukcesem. Dużem komfortem w tym modelu współpracy jest brak limitu Kandydatów.

[Projekt Specjalista ds. E-commerce.
Jeden z 10+ projektów zrealizowanych dla Klienta.
Współpraca w modelu RPO w obszarach Digital Marketing, E-commerce, Design, Sales]
Maksymilian Kobus
Dyrektor Ecommerce | Eveline Cosmetics

Jestem bardzo usatysfakcjonowany z jakości usługi RPO świadczonej przez Digitalx. Otrzymałem wysokiej jakości kandydatów, co znacząco przyczyniło się do udanej rekrutacji.

[Projekt Social Media & PR Manager.
Jeden z projektów zrealizowanych dla Klienta.
Współpraca głównie w modelu RPO w obszarach
Brand Management, Digital Marketing, E-commerce oraz Sales]
Janusz Mitko
CEE Marketing Manager | Milwaukee

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

[Projekt budowa departamentu E-commerce odpowiedzialnego za 9 rynków]
Olga Las-Opolska
Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

[Projekt Senior E-commerce Manager]
Piotr Czyżewski
Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur
Chief Marketing Officer | ETOTO

Digitalx przeprowadził dla nas procesy rekrutacji na stanowiska Product Manager i Menedżer Oferty Internetowej. Rekruter wykazał się zrozumieniem naszych potrzeb, zapewnił efektywną komunikację i przedstawił wysokiej jakości zweryfikowanych merytorycznie kandydatów. Mogliśmy liczyć na wsparcie Digitalx w procesie wyboru Kandydatów. Digitalx przedstawił wachlarz różnych opcji. Procesy rekrutacyjne zakończyły się sukcesem.

Szymon Turnau
Digital & Ecommerce Director | Auchan

Profesjonalna obsługa na każdym etapie rekrutacji. Zaangażowany zespół, z którym jest szybka komunikacja. Kandydaci byli prawidłowo dopasowani pod względem oczekiwań.

[Projekt Konsultant ds. Obsługi Klienta E-commerce.
Jeden z projektów zrealizowanych dla Klienta.
Współpraca z Klientem w modelu RPO w obszarach
Logistyka, E-commerce, Sales, Obsługa Klienta]
Karina Matysiak
Koordynator ds. Obsługi Klienta E-Commerce | HEBE

Minęło już ponad 1,5 roku od zrekrutowania przez Digitalx regionalnego działu E-commerce dla H&M. Wszyscy zrekrutowani Kandydaci są z nami “na pokładzie”, co świadczy o dobrej weryfikacji merytorycznej Kandydatów jak również o ich dobrym dopasowaniu do naszej kultury organizacyjnej.

[Projekt budowa departamentu E-commerce odpowiedzialnego za 9 rynków]
Agnieszka Halicka
Talent Acquisition Manager, Region East Europe | H&M
Już dwa razy jako Tradedoubler korzystaliśmy z usług Digitalx. Polecam w 100%. To, co wyróżnia Digitalx to eksperckość i poziom obsługi klienta. Otrzymywałam do weryfikacji tylko bardzo dobre kandydatki i wybierałam najlepsze. Opracowane i przejrzyste procesy, responsywność, dynamika działania i profesjonalizm w wyszukiwaniu i weryfikacji kandydatek: 5 gwiazdek!
MONIKA JABŁOŃSKA
Tradedoubler
Opinie Google
Współpracowaliśmy z Digitalx w modelu Recruitment Proces Outsourcing dodatkowo wykupiliśmy pakiet konsultacyjny. Dla małej Firmy, która nie posiada własnego działu HR ten model współpracy okazał się idealny. Na czas projektu naszym działem HR stał się Digitalx. Brak limitu Kandydatów oraz podział płatności na rozsądne raty były dla nas bardzo ważne. Podczas warsztatu zerowego określiliśmy sobie dokładnie kogo powinniśmy zatrudnić, aby zrealizować nasze cele strategiczne. W wyniku konsultacji stworzyliśmy sobie również plan zatrudnienia kolejnych osób i naszkicowaliśmy przyszłą strukturę organizacyjną. Digitalx w ciągu 7 dni  dostarczył pierwszych zweryfikowanych Kandydatów, którzy chcieli podjąć pracę w naszej firmie. Spotkałam się w sumie z ośmioma. Na koniec jedną osobę zatrudniliśmy.
Magdalena Oganiaczyk
Mamaville
Zapytaj o Ofertę
Kontakt
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.