Specjalizujemy się w obszarze E-commerce & Digital
Jesteśmy praktykami biznesowymi z blisko 20-letnim doświadczeniem w największych sklepach internetowych w Polsce

Dla naszych Klientów weryfikujemy i zatrudniamy specjalistów z obszaru Digital. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie zrobić kolejny krok w stronę digitalizacji biznesu. Naszą misją jest wspieranie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w tworzeniu i skalowaniu biznesu cyfrowego, poprzez dostarczanie najlepszych kandydatów. Współpracujemy z Izbą Gospodarki Elektronicznej oraz z Dimaq (międzynarodowy standard kwalifikacji digital marketingowych).

Dostarczamy praktyczną wiedzę

Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, managerskie, w tym również seniorskie do zarządów firm. W ramach procesu rekrutacyjnego dostarczamy praktyczną wiedzę z zakresu digital marketingu & e-commerce. Pracując z nami możesz spodziewać się najlepszych przykładów rozwiązań rynkowych.

Skuteczna rekrutacja e-commerce & digital marketing
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

  • 200+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
  • 5.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
  • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
  • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
  • Posiadamy społeczność 10.000+ Specjalistów e-commerce & digital na LinkedIn
  • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
Rekrutacje w e-Commerce - Adam Chudzik
Zespół Digitalx
Nasze doświadczenie, znajomość rynku i zrozumienie środowiska e-commerce & digital będą dla Ciebie istotną wartością.

Nasz zespół to specjaliści w każdym aspekcie rekrutacji do obszaru e-commerce & digital marketing & sales. Wyposażamy naszych pracowników w odpowiednią wiedzę i narzędzia, aby większą ilość czasu mogli skupić się na naszych klientach i kandydatach. Kiedy mają więcej czasu dla Ciebie, wszyscy są wygrani. Każdy członek zespołu ma jasno określone role, co pozwala na specjalizację i większą koncentrację na podstawowych zadaniach. Posiadamy zespół dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO