O nas

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w branży E-commerce & Digital. Jesteśmy praktykami biznesowymi z ponad 15-letnim doświadczeniem w największych sklepach internetowych w Polsce. Doświadczenie E-commerce uzupełniliśmy najwyższej jakości doświadczeniem HR. Stworzyliśmy zespół doświadczonych HR Business Partnerów, wyspecjalizowanych w poszczególnych obszarach E-commerce & Digital Marketingu.

Działamy w oparciu o autorski system poleceń REFERRALX, w którym to eksperci z branży E-commerce & Digital polecają do projektów rekrutacyjnych – sprawdzonych, wysokiej jakości Specjalistów i Managerów.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi ekspertami z branży HR nad treściami do naszej sekcji blogowej. Analizują, przewidują, wyrażają własne poglądy – czego efekty można dostrzec w jednym z naszych artykułów na temat przewidywania trendów HR.

Jesteśmy członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej, dzięki temu możemy aktywnie promować polską branżę cyfrową. Naszą misją jest wspieranie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w tworzeniu i skalowaniu biznesu cyfrowego, poprzez dostarczanie najlepszych kandydatów. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, managerskie, w tym również seniorskie do zarządów firm. W ramach procesu rekrutacyjnego dostarczamy praktyczną wiedzę z zakresu digital & ecommerce. Pracując z nami możesz spodziewać się najlepszych przykładów rozwiązań rynkowych.

Wierzymy, że pracownicy są faktorem X każdego biznesu, a połączenie ludzkiego potencjału z odpowiednią technologią uruchamia nieskończone pokłady innowacyjności. Praca z ludźmi to wymagające wyzwanie niosące wiele satysfakcji. Dla nas kandydaci to coś więcej niż CV, a firmy to coś więcej niż wyniki. Naszych klientów spotykamy najczęściej przy kawie zamiast wyłącznego kontaktu e-mailem.

  • Wiesz kogo szukasz, ale ciągle brakuje Ci czasu aby pchnąć sprawy dalej?
  • Dostałeś dużo CV, ale nie masz czasu na spotkanie z wszystkimi kandydatami?
  • Potrzebujesz zbudować silny zespół i zastanawiasz się od czego zacząć?
  • Potrzebujesz automatyzacj procesu onboardingu?
  • Chcesz zbudować Know How HR w organizacji, ale nie wiesz kto mógłby to dla Ciebie zrobić?

Wierzymy, że kontakt osobisty jest najistotniejszym punktem każdej relacji, szczególnie biznesowej. Dowiadujemy się więcej poprzez uścisk dłoni i kontakt wzrokowy, niż przez długi e-mail. W rozmowie staramy się odkryć to, co na pierwszy rzut oka jest niedostrzegalne. Pracujemy z największymi talentami, działamy produktywnie i wspieramy się funkcjonalną technologią. Dla naszych klientów rekrutujemy najwyższej klasy ekspertów z branży digital i pokrewnych, gdyż  na tym się znamy i od lat w tych branżach pracujemy. Skontaktuj się z nami, poznaj nas lepiej i dowiedz się jak możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie zrobić kolejny krok w stronę digitalizacji biznesu.

ZAUFALI NAM

“Szybka, klarowna i profesjonalna komunikacja mailowa. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań w przypadku, gdy to było potrzebne
Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku; bardzo dobrze wyczuli Państwo nasze potrzeby i bardzo sprawnie kalibrowali kompetencje Kandydatów na podstawie feedbacków z naszej strony”

Olga Las-Opolska, Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

 

Bringing people and technology together

Znajdź talent
MÓWIĄ O NAS
OPINIE O NAS

Chciałem zatrudnić najlepszych i po analizie kilku innych firm wiedziałem, że zespół Digitalx był idealnym wyborem do tego wyzwania. Oni są prawdziwymi profesjonalistami.

PIOTR NESTORCEO

Możesz nam uwierzyć, szukaliśmy bardzo długo i zmarnowaliśmy mnóstwo pieniędzy na testowanie innych zespołów, freelancerów i firm outsourcingowych.

KAROLINA RUDZKACO-FOUNDER

To doskonała firma. Osobiście podobała mi się energia i profesjonalne wsparcie całego zespołu w znalezieniu i wdrożeniu nowej osoby do naszego zespołu.

TOMASZ WITCHOWSKICEO