O nas

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w branży e-commerce & digital. Wierzymy, że pracownicy są faktorem x każdego biznesu a połączenie ludzkiego potencjału z odpowiednią technologią uruchamia nieskończone pokłady innowacyjności. Nigdy nie możemy zapomnieć, co jest naszym rdzeniem działaności, na czym musimy się skupiać. Zawsze musimy pamiętać, że zajmujemy się rekrutacją. Praca z realnymi ludźmi. Kandydaci to więcej niż CV, a firmy więcej niż kwartalne zarobki. Traktujemy ludzi jak ludzi. Jesteśmy z nimi szczerzy. Spotykamy ich najczęściej przy kawie zamiast wyłącznego kontaktu e-mailem.

  • Wiesz kogo szukasz, ale ciągle brakuje ci czasu aby popchnąć sprawy dalej, bo sprzedaż jest ważniejsza?
  • Dostałeś dużo CV, ale masz trudności ze znalezieniem czasu na spotkanie z wszystkimi kandydatami?
  • Potrzebujesz pilnie zbudować silny zespół i zastanawiasz się jak to wszystko ogarnąć i od czego zacząć?
  • Potrzebujesz zautomatyzować proces onboardingu?
  • Chcesz zbudować HR know how w organizacji, ale nie wiesz kto mógłby to dla ciebie zrobić?

Wierzymy, że największym znakiem szacunku jest mówienie ludziom prawdy i nie marnowanie czasu. Dowiadujemy się więcej poprzez uścisk dłoni i kontakt wzrokowy niż przez długi e-mail. Odkrycie niedostrzegalnego tworzy trwałe relacje z kandydatami i firmami. Pracujemy z największymi talentami, działamy produktywnie i wspieramy się funkcjonalną technologią. Dla naszych Klientów rekrutujemy najwyższej klasy ekspertów z digital’u i branż pokrewnych – bo na tym się znamy i od lat w tych branżach pracujemy. Skontaktuj się z nami, poznaj nas lepiej i dowiedz się jak pomożemy Tobie lub Twojej firmie zrobić kolejny krok w stronę digitalizacji biznesu.

 

Bringing people and technology together

Znajdź talent
MÓWIĄ O NAS
OPINIE O NAS

Chciałem zatrudnić najlepszych i po analizie kilku innych firm wiedziałem, że zespół Digitalx był idealnym wyborem do tego wyzwania. Oni są prawdziwymi profesjonalistami.

PIOTR NESTORCEO

Możesz nam uwierzyć, szukaliśmy bardzo długo i zmarnowaliśmy mnóstwo pieniędzy na testowanie innych zespołów, freelancerów i firm outsourcingowych.

KAROLINA RUDZKACO-FOUNDER

To doskonała firma. Osobiście podobała mi się energia i profesjonalne wsparcie całego zespołu w znalezieniu i wdrożeniu nowej osoby do naszego zespołu.

TOMASZ WITCHOWSKICEO