Zbadaj potrzeby swojego klienta. Proste narzędzia do ankiet i formularzy za free

Efektywna sprzedaż wymaga przede wszystkim poznania potrzeb klienta a najprostsza droga to po prostu o nie zapytać. Ankiety z opiniami klientów mogą pomóc określić, co w Twojej witrynie lub usłudze działa a co nie. Dostarczą również nowe spostrzeżenia od klientów obecnych i od tych potencjalnych. Sprawdź naszą listę prostych narzędzi do ankiet i formularzy za free.

SurveyMonkey to platforma do tworzenia ankiet i quizów dla dowolnej grupy odbiorców, w sumie ponad 150 draftów. Dzięki automatycznym wykresom i podsumowaniom uzyskasz szybkie insight’y. Odpowiedzi można zbierać za pośrednictwem łącza internetowego, poczty e-mail, czatu mobilnego i mediów społecznościowych. Platforma integruje się z Salesforce, HubSpot, Slack, Mailchimp, Zapier i nie tylko. Podstawowa wersja planu jest bezpłatna.

Potrzebujesz wsparcia w rekrutacji e-commerce?

Digitalx weryfikuje i zatrudnia ludzi w obszarze e-commerce & digital. Wykorzystujemy branżowe doświadczenie i wypracowane relacje. Zapomnij o przedłużających się procesach, niepotrzebnych kosztach i niedopasowanych kandydatach.

Zapraszamy do kontaktu

SurveyPlanet to łatwe w użyciu narzędzie z ponad 90cioma wstępnie utworzonymi ankietami i podstawowymi tematami. Darmowa wersja zawiera nieograniczoną liczbę ankiet, nieograniczoną liczbę pytań i odpowiedzi a także raporty w aplikacji a to wszystko w 20 językach. Podstawowa wersja jest bezpłatna.

Survicate zapewnia narzędzia ankietowe i narzędzia Net Promoter Score do zbierania opinii i zapewniania lepszego user experience. Ankiety można wysyłać e-mailem, łączem lub czatem. Ukierunkowane ankiety można przeprowadzić w witrynach internetowych, aplikacjach internetowych lub mobilnych. W razie potrzeby można skorzystać ze wsparcia live na czacie. Bezpłatny abonament umożliwia pozyskanie 100 odpowiedzi miesięcznie.

SoGoSurvey to kompleksowa platforma do obsługi klientów, zbierania opinii pracowników oraz ankiet i quizów online w wielu językach. Platforma daje możliwość zapraszania i wysyłania przypomnień, co automatyzuje proces. Zapobiega również ponownemu przesyłaniu odpowiedzi co z kolei zapewnia rzetelność danych. Respondentów można angażować za pośrednictwem zaproszeń e-mail, witryn internetowych, SMS-ów, a nawet offline. Wersja podstawowa planu jest bezpłatna.

Crowdsignal umożliwia tworzenie ankiet, quizów i formularzy z 14 typami pytań i układów, w tym skalami wielokrotnego wyboru, typu swobodnego i Likerta. Wyniki można oglądać w czasie rzeczywistym i filtrować na potrzeby analiz. Pytania można udostępniać za pomocą łącza lub wiadomości e-mail albo umieść je w swojej witrynie za pomocą formularzy lub interaktywnych wyskakujących okienek. Podstawowa wersja jest bezpłatna.

Zobacz również:  Najlepsze benefity pracownicze na 2023 rok

Survs to platforma do szybkiego i łatwego tworzenia dostosowanych ankiet w 29 językach. Do wyboru są różne typy pytań, w tym pytania wielokrotnego wyboru, otwarte, skale ocen i nie tylko. Respondentów można kierować do odpowiednich pytań za pomocą logiki pomijania. Link do ankiety można udostępnić za pośrednictwem poczty elektronicznej, mediów społecznościowych lub opublikować na swojej stronie internetowej. Platforma ma możliwość wyświetlania odpowiedzi w czasie rzeczywistym, udostępniania ich współpracownikom oraz eksportowania danych w wielu formatach. Bezpłatny plan oferuje 200 odpowiedzi na ankietę.

FreeOnlineSurveys to narzędzie do tworzenia bezpłatnych ankiet i quizów. Kreator zawiera różne typy pytań, w tym skale Likerta, Net Promoter Score i wielokrotnego wyboru. Ankieter może korzystać z funkcji, takich jak page skip logic – kierowanie do odpowiednich pytań za pomocą logiki pomijania  czy text piping – przenoszenie tekstu z jednego pytania do drugiego, w zależności od wybranych przez respondenta opcji. Do ankiety można dodawać obrazy i filmy. Opcja bezpłatna do 1000 odpowiedzi.

QuestionPro to platforma ankietowa do zbierania doświadczeń klientów i pracowników oraz badań rynku. Dostępnych jest ponad 20 tematów ankiet. Platforma obsługuje rozgałęzione logiki pomijania, niestandardowe strony z podziękowaniami, wiele języków, mapy popularności i nie tylko. Wyniki można analizować za pomocą pulpitów nawigacyjnych i analiz w czasie rzeczywistym. Udostępnianie odbywa się za pośrednictwem poczty e-mail, linków, mediów społecznościowych i tekstu. Wersja podstawowa jest bezpłatna.

Notojob.com 🚀 Praca w e-commerce

Portal ogłoszeń dedykowany eCommerce. Praca, którą polubisz!

Zobacz więcej