Najlepsze oprogramowanie wspierające rekrutację

Na potrzeby sprawniejszej i szybszej rekrutacji powstaje oprogramowanie mające ułatwić to zadanie zespołom HR. Dzięki proponowanym rozwiązaniom specjaliści ds. rekrutacji będą mogli skupić się na tym co istotne w tym bardzo wymagającym procesie. A jak dobrze wiesz, poprawnie i starannie przeprowadzona rekrutacja jest gwarancją uzyskania utalentowanego pracownika, który zwiąże się z Twoją firmą na dłużej. Przyglądamy się dostępnym na rynku programom dedykowanym działom HR, których intencją jest usprawnienie codziennej pracy.

Greenhouse

Idea, która kryje się za stworzeniem tego programu to chęć posiadania sprawiedliwego i transparentnego procesu dla wszystkich kandydatów. Narzędzia zaprojektowane w Greenhouse, maja pomóc specjalistom ds. rekrutacji na wyborze kandydatów w sposób wolny od uprzedzeń i osobistych ocen. Greenhouse posiada wiele różnych komponentów i narzędzi, które pomogą zarządzać rekrutacją na każdym jej etapie. Do aplikacji możesz dodawać notatki i recenzje, posiadasz podgląd to statusu procesu jak również wyników każdego z etapów rekrutacji. Oprogramowanie wspiera też późniejszy onboarding kandydata, gdyż posiada pomiar wydajności wdrożenia. Wielość połączonych z Greenhouse aplikacji pomoże Ci korzystać z niego niezwykle szeroko i wszędzie. Profile kandydatów są łatwo dostępne i czytelnie prezentowane. 

Rekrutuj efektywniej

Rekrutacja w E-commerce & Sprzedaży i marketingu. Rekrutujemy i doradzamy. Szczegółowy profil Kandydata ze wskazaniem indywidualnie dopasowanych KPI. Pracownicy, którzy dostarczą Twojej firmie wymiernych rezultatów. Weryfikujemy Kandydatów merytorycznie i osobowościowo. Udzielamy gwarancji na Kandydatów.

Umów rozmowę z Digitalx

BambooHR

Jeżeli należysz do sektorach małego i średniego biznesu to być może to oprogramowanie Ciebie zainteresuje. BambooHR dostarcza wielu rozwiązań nie tylko pod rekrutację, ale również pod późniejsze zarządzanie zatrudnieniem. Łatwy w nawigacji interfejs pomoże Ci w przeglądaniu aplikacji, przeprowadzaniu całego procesu rekrutacyjnego oraz onbordingu. Dostępne funkcjonalności zapewnią przepływ kandydatur z popularnych serwisów dotyczących pracy. W przypadku pracowników masz możliwość zarządzani ich dokumentacją, wnioskami urlopowymi i prowadzić ewidencję czasu pracy. Na potrzeby weryfikacji efektywności pracy zespołu HR wygenerujesz liczne raporty.

Bullhorn

Oprogramowanie szczególnie polecane agencjom rekrutacyjnym, ponieważ skupia w sobie rozwiązania odpowiedzialne za koordynacje samego procesu rekrutacyjnego, jak również wzbogacone jest o CRM do zarządzania klientami biznesowymi. System pomaga w poszukiwaniu, selekcji kandydatów i następnie w ich zatrudnieniu – wszystko w jednym miejscu w przejrzystym procesie. Łatwo przejrzysz CV, dodasz swoje notatki i udostępnisz dokumenty zainteresowanym. Masz również możliwość oznaczania kandydatów po słowach kluczowych co jest pomocne przy wyszukiwaniu osób według konkretnych kompetencji. W Bullhorn masz również komponenty, które umożliwiają integrację ze służbową pocztą oraz profesjonalnymi serwisami społecznościowymi jak LinkedIn. Na plus jest na pewno centralizacja całości procesu pozyskiwania kandydatów, dzięki czemu specjaliści ds. rekrutacji mają wgląd do bazy nadesłanych CV i razem mogą nad nimi pracować. Bullhorn jest narzędziem płatnym a cennik jest uzależniony od Twoich indywidualnych potrzeb oraz ilości pracowników, którzy mają docelowo z niego korzystać. 

Przeczytaj:  Nowy pracownik w starym zespole, czyli jak dobierać ludzi?

Recooty

Prezentuje rozwiązania rekrutacyjne dla małych przedsiębiorstw. Dzięki Recooty możesz publikować ogłoszenia, selekcjonować otrzymane aplikacje, umawiać rozmowy kwalifikacyjne, a zakończone pozytywnie rekrutacje łatwo wprowadzać na ścieżkę zatrudnienia. Za pomocą Recooty stworzysz też stronę kariery Twojej firmy, która dodatkowo będzie działać na rzecz budowania bazy CV. 

 

Dlaczego warto korzystać z oprogramowania dedykowanego zespołom HR?

Dla ogromnej oszczędności czasu, automatyzacji wielu procesów i szybszego znalezienia dobrego pracownika. Zbiórka CV, ich analiza i selekcja kandydatów na każdym etapie rekrutacji stanie się o wiele prostsza. Nieobsadzony etat generuje szereg kosztów, a korzystanie z oprogramowania wspierającego dla zespołu HR znacznie temu przeciwdziała. 

Zapytasz, które z powyższych wybrać? Zalecamy przetestowanie możliwości każdego omówionego narzędzia po to, aby sprawdzić, które prezentuje rozwiązania najlepsze dla Twojego biznesu. Może będzie Ci zależało na oprogramowaniu, które będzie w sobie skupiało wiele funkcjonalności związanych nie tylko z samą rekrutacją, ale także z zatrudnieniem? Jest to też dobre rozwiązanie w momencie gdy jesteś firmą bez konkretnych struktur rekrutacyjnych, a mocno się rozrastasz i potrzebujesz narzędzi, które ułatwią cały proces poszukiwania pracowników. 

Notojob.com 🚀 Oferty pracy w E-commerce

Portal ogłoszeń dedykowany Retail & E-commerce. Praca, którą polubisz!

Zobacz więcej
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.