Spotify pozwoli pracownikom pracować zdalnie nawet po pandemii

Szwedzka platforma streamingowa Spotify ogłosiła, że ​​przyjmuje model „Praca z dowolnego miejsca”, który pozwoli pracownikom zdecydować, czy chcą pracować w biurze w pełnym wymiarze godzin, przebywać w domu w pełnym wymiarze godzin, czy też mieszać te dwa sposoby, czyli praca w trybie hybrydowym.

Spotify nazywa tę inicjatywę „Praca z dowolnego miejsca” i opisuje ją jako „nowy sposób współpracy, który pozwala Spotifierom pracować z dowolnego miejsca, w którym najlepiej myślą i tworzą”.

Rekrutuj efektywniej

Rekrutacja w E-commerce & Sprzedaży i marketingu. Rekrutujemy i doradzamy. Szczegółowy profil Kandydata ze wskazaniem indywidualnie dopasowanych KPI. Pracownicy, którzy dostarczą Twojej firmie wymiernych rezultatów. Weryfikujemy Kandydatów merytorycznie i osobowościowo. Udzielamy gwarancji na Kandydatów.

Umów rozmowę z Digitalx

„Dzięki temu podejściu dajemy wszystkim pracownikom możliwość wyboru trybu pracy – niezależnie od tego, czy wolą pracować głównie z domu, czy w biurze – a także ich lokalizacji geograficznej”, firma powiedział w oświadczeniu.

Spotify będzie nadal płacić według stawek San-Francisco lub Nowego Jorku, w zależności od rodzaju pracy. W wielu biurach firma przeprojektuje przestrzeń tak, aby dostosować się do preferencji pracowników dotyczących cichych przestrzeni, wspólnych przestrzeni biurowych i stref wypoczynkowych.

Spotify ma siedzibę główną w Sztokholmie i szereg biur regionalnych, w tym Nowy Jorku, Londynie i Tokio. Spotify działa w 79 krajach na całym świecie.

Szereg dużych firm, takich jak Facebook i Google, również przeszło na filozofię pracy zdalnej, odkąd pandemia koronawirusa zmieniła tradycyjną kulturę pracy.

Notojob.com 🚀 Oferty pracy w E-commerce

Portal ogłoszeń dedykowany Retail & E-commerce. Praca, którą polubisz!

Zobacz więcej