Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Masz kilka otwartych wakatów, kilka potrzeb rekrutacyjnych? Recruitment Process Outsourcing (RPO) jest do tego idealnym rozwiązaniem. Zachowując najwyższą jakość, Rekruter jest w stanie poprowadzić jednocześnie 2-3 rekrutacje w miesiącu. Pracuje zdalnie na Twoją rzecz, jednocześnie korzysta z zasobów i know - how Digitalx. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić do 40%-50% w stosunku do tradycyjnego modelu agencyjnego.
Recruitment Process Outsourcing

Wyobraź sobie, że możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, podczas gdy my profesjonalnie zajmiemy się procesem rekrutacji. W Digitalx oferujemy kompleksową obsługę RPO, dostosowaną do Twoich aktualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy masz jedno wolne stanowisko czy potrzebujesz całego zespołu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Dlaczego Recruitment Process Outsourcing (RPO) jest jednym z najwygodniejszych modeli prowadzenia procesu rekrutacyjnego?

W ramach usługi RPO, to my kompleksowo zajmujemy się całym procesem rekrutacyjnym, włączając w to planowanie rekrutacji, tworzenie ogłoszeń o pracę, poszukiwanie kandydatów, selekcję, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikację referencji, ocenę kompetencji oraz wsparcie w procesie decyzyjnym. Podczas, gdy Twoja organizacja będzie mogła skoncentrować się na swojej podstawowej działalności, my zajmiemy się całością lub wybranymi elementami procesu rekrutacji – wszystko zależy od Twoich preferencji.

Jak wygląda Recruitment Process Outsourcing (RPO) w Digitax?

Nasz proces RPO to kompleksowe podejście do każdej rekrutacji, które zapewnia skuteczność, wydajność i wysoką jakość. Rozumiemy, że każda organizacja ma unikalne potrzeby, dlatego nasz zespół rekruterów dostosowuje proces RPO do Twojej branży, skali działalności i modelu biznesowego.

Co zawiera usługa?
 • Przygotowanie strategii na procesy rekrutacyjne
 • Stworzenie ogłoszenia o pracę, które dostarczy spływ wysokiej jakości CV
 • Promocja ogłoszenia
 • Sourcing (bazy kandydatów Digitalx, direct search oraz weryfikacja aplikacji kandydatów)
 • Rozmowy rekrutacyjne i weryfikacja merytoryczna Kandydatów. Podczas których korzystamy z naszego autorskiego narzędzia do weryfikacji Kandydatów. Przeprowadzamy również wywiad behawioralny oparty na metodzie ‘STAR’ oraz wywiad sytuacyjny
 • Prezentację najlepszych Kandydatów, takich którzy pasują pod kątem merytoryki, pasują do Twojej kultury organizacyjnej. Takich, którzy mają szansę najlepiej rozwiązać główne problemy w ramach rekrutowanego stanowiska
 • Przygotowanie case study, jeśli zajdzie taka potrzeba
 • ‘Background Check’ kandydatów
 • Przeprowadzenie testów psychologicznych na życzenie Klienta
Korzyści idące za wyborem Recruitment Process Outsourcing

W związku z naszym bogatym doświadczeniem w prowadzeniu rekrutacji dla różnej wielkości klientów ze wszelakich branż, możemy stwierdzić, że model RPO przyniesie korzyści każdej firmie, bez względu na jej charakterystykę. Oto podstawowe zalety modelu RPO:

 • Oszczędność czasu i kosztów. Outsourcing procesu rekrutacyjnego pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas i zasoby, które mogą być skierowane na kluczowe inicjatywy biznesowe. Dzięki naszym działaniom pominiesz koszty ogłoszeń, kampanii marketingowych itp. Dodatkowo w przypadku małego działu HR, unikniesz kosztów związanych z poszukiwaniem i zatrudnianiem wewnętrznych specjalistów rekrutacyjnych.
 • Dostęp do wiedzy eksperckiej. Nasz zespół składa się z doświadczonych rekruterów, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie rekrutacji digital & e-commerce. Dzięki specjalizacji oraz dostępowi do szerokiej bazy kandydatów i sieci networkingowej, usługa RPO umożliwia skuteczne skrócenie czasu potrzebnego do zamknięcia procesu rekrutacyjnego, poprzez bardziej efektywne dotarcie do kandydatów pasywnych na rynku.
 • Skalowalność. RPO to usługa elastyczna i skalowalna, co oznacza, że możemy dostosować się do Twoich zmieniających się potrzeb biznesowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz obsługi rekrutacji na dużą skalę, czy pojedyncze wsparcie, możemy dostosować się do Twoich wymagań.
 • Poprawa jakości rekrutacji. Dzięki naszemu doświadczeniu w rekrutacji, możemy zapewnić wysoką jakość kandydatów, którzy pasują do Twojej organizacji. Przeprowadzamy dogłębną ocenę kompetencji i dopasowania kulturowego, aby dostarczyć Ci najlepsze talenty.
 • Możliwość bieżącego śledzenia naszych działań. Wiemy, że dobry przepływ informacji jest kluczem do sukcesu, dlatego dostarczamy regularne raporty i aktualizacje, które umożliwiają pełny wgląd w status projektu. Zapewniamy transparentność, dzieląc się kluczowymi informacjami i danymi dotyczącymi rekrutacji.
Kiedy warto zdecydować się na usługę RPO?
 • Wysokie zapotrzebowanie na pracowników. Jeśli Twoja firma doświadcza dużej ilości wakatów lub ma plany rozwoju i ekspansji, RPO może być idealnym rozwiązaniem.
 • Brak wewnętrznych zasobów rekrutacyjnych. Jeżeli Twoja firma nie ma dedykowanego zespołu rekrutacyjnego lub posiada ograniczone zasoby w obszarze rekrutacji, RPO może stanowić doskonałe rozwiązanie.
 • Nietypowe lub specjalistyczne profile stanowisk. Gdy poszukujesz kandydatów o specjalistycznych umiejętnościach lub w niszowych branżach.
 • Potrzeba optymalizacji procesów rekrutacyjnych. Jeżeli Twoje wewnętrzne procesy rekrutacyjne są mało efektywne, długotrwałe lub generują wysokie koszty.
 • Skalowalność i elastyczność. RPO jest idealne, gdy Twoje zapotrzebowanie na pracowników jest zmienne lub nieprzewidywalne. Możesz zwiększać lub zmniejszać liczbę rekrutowanych pracowników w zależności od bieżących wymagań.

Nie trać cennego czasu i zasobów na nieefektywne metody rekrutacji. Skontaktuj się z nami, aby zyskać dostęp do naszej specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i szerokiej bazy talentów. Elastyczny i skalowalny model RPO dostosuje się do Twoich potrzeb i zapewni Ci profesjonalną obsługę na każdym etapie.

Skuteczna rekrutacja e-commerce & digital marketing
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

 • 200+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
 • 5.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
 • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
 • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
 • Posiadamy społeczność 10.000+ specjalistów e-commerce & digital na LinkedIn
 • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
Co możemy zrobić dla Twojej firmy?
Doradztwo

Doradztwo HR
w e-commerce & digital

Doradztwo w zakresie budowania i rozwoju struktury organizacyjnej. Określanie kluczowych kompetencji w zespole.

Rekrutacja

Asystent HR
w pakietach godzinowych

W przypadku, gdy nie posiadasz w swojej firmie wyspecjalizowanych zasobów HR lub te zasoby są niewystarczające.

Rekrutacja

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Wyspecjalizowany w obszarze e-commerce & digital Rekruter, korzystający z zasobów Digitalx będzie częścią Twojej firmy.

Rekrutacja

Proces rekrutacyjny PRO
(Executive Search)

Usługa dedykowana rekrutacji na wyższe stanowiska. Kandydatów, którzy nie szukają aktywnie pracy, nie przeglądają ogłoszeń.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Poznaj niektórych z nich.
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO