Doradztwo HR w e-commerce & digital

Doradztwo HR w obszarze e-commerce & digital

Doradztwo w zakresie struktury organizacyjnej obejmuje analizę obecnej sytuacji, identyfikację obszarów poprawy, rekomendacje dotyczące zmian, a także wsparcie w implementacji zmian. Pomaga to firmom w dostosowaniu się do zmieniających się warunków rynkowych, zwiększeniu efektywności operacyjnej i skutecznemu zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Kiedy warto zdecydować się na usługę?
 • Rozwój firmy – gdy rozpoczynasz nowe projekty, rozwijasz nowe obszary w firmie lub planujesz ekspansję zagraniczną, wówczas warto skorzystać z doradztwa HR w celu zaplanowania odpowiednich zasobów do nadchodzących potrzeb. Skorzystaj z doradztwa w zakresie optymalizacji struktury organizacyjnej, aby lepiej sprostać nowym wyzwaniom.
 • Wsparcie dla nowych projektów – przy wprowadzaniu nowych inicjatyw biznesowych pomożemy w dostosowaniu struktury organizacyjnej, aby lepiej obsługiwać wymagania projektów.
 • Optymalizacja zasobów – pomożemy w zidentyfikowaniu obszarów, w których można w sposób bardziej efektywny wykorzystać zasoby ludzkie, optymalizując liczbę stanowisk.
 • Praca zdalna i elastyczne formy zatrudnienia – wspieramy firmy w dostosowaniu struktury organizacyjnej do nowych trendów, takich jak praca zdalna czy elastyczne formy zatrudnienia.
Co zyskujesz?
 • Optymalizacja struktury organizacyjnej – przeanalizujemy specyfikę firmy i dostosujemy strukturę organizacyjną do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych.
 • Dostosowanie do zmian rynkowych – pomożemy w dostosowaniu struktury organizacyjnej do zmieniających się warunków rynkowych i nowych trendów w branży.
 • Planowanie rozwoju – doradztwo pomaga w opracowaniu strategii długofalowego rozwoju, biorąc pod uwagę rosnące potrzeby firmy.
 • Efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich – minimalizacja nadmiernego zatrudnienia poprzez identyfikację nadmiernych stanowisk czy obszarów, doradztwo pomaga w optymalnym wykorzystaniu zasobów ludzkich, co prowadzi do efektywniejszego funkcjonowania firmy.
 • Zwiększenie wydajności – analiza i restrukturyzacja struktury organizacyjnej pomagają w identyfikacji obszarów do usprawnienia, co przekłada się na ogólną wydajność firmy.
 • Zwiększenie satysfakcji pracowników – lepsze dopasowanie stanowisk – poprzez dopasowanie struktury do umiejętności i zainteresowań pracowników, można zwiększyć satysfakcję z pracy i zaangażowanie w firmie.

Doradztwo w zakresie budowy i rozwoju struktury organizacyjnej może być niezwykle cenne, zwłaszcza w kontekście dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego i wraz z rozwojem firmy w nowych obszarach czy na nowych rynkach. Doradztwo w zakresie struktury organizacyjnej to inwestycja w rozwój firmy, która może generować długoterminowe korzyści poprzez lepsze zarządzanie zasobami, bardziej efektywne procesy, oraz zwiększenie elastyczności organizacyjnej.

Skuteczna rekrutacja w E-commerce & Sprzedaży i marketingu
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

 • 200+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
 • 5.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
 • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
 • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
 • Posiadamy społeczność 7.000+ specjalistów od e-commerce & sprzedaży i marketingu
 • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
Co możemy zrobić dla Twojej firmy?
Doradztwo

Doradztwo HR
w e-commerce & digital

Doradztwo w zakresie budowania i rozwoju struktury organizacyjnej. Określanie kluczowych kompetencji w zespole.

Rekrutacja

Asystent HR
w pakietach godzinowych

W przypadku, gdy nie posiadasz w swojej firmie wyspecjalizowanych zasobów HR lub te zasoby są niewystarczające.

Rekrutacja

Usługa
rekrutacyjna

Wyspecjalizowany w obszarze e-commerce & sprzedaży i marketingu rekruter, znajdzie odpowiedniego kandydata dla Twojej firmy.

Rekrutacja

Dostęp do
baz kandydatów

Dostęp do sprofilowanych tematycznie baz kandydatów gotowych do podjęcia pracy. Szybkie znalezienie specjalistów.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Poznaj niektórych z nich.
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO