Oferty pracy – E-commerce & Sprzedaż i marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu

Wszystkie ogłoszenia Digitalx -
Informacje o firmie

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w branży E-commerce & Digital. Jesteśmy praktykami biznesowymi z ponad 15-letnim doświadczeniem w największych sklepach internetowych w Polsce. Doświadczenie E-commerce uzupełniliśmy najwyższej jakości doświadczeniem HR. Stworzyliśmy zespół doświadczonych HR Business Partnerów, wyspecjalizowanych w poszczególnych obszarach E-commerce & Digital Marketingu.

Działamy w oparciu o autorski system poleceń REFERRALX, w którym to eksperci z branży E-commerce & Digital polecają do projektów rekrutacyjnych – sprawdzonych, wysokiej jakości Specjalistów i Managerów.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi ekspertami z branży HR nad treściami do naszej sekcji blogowej. Analizują, przewidują, wyrażają własne poglądy – czego efekty można dostrzec w jednym z naszych artykułów na temat przewidywania trendów HR.

Jesteśmy członkiem Izby Gospodarki Elektronicznej, dzięki temu możemy aktywnie promować polską branżę cyfrową. Naszą misją jest wspieranie małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w tworzeniu i skalowaniu biznesu cyfrowego, poprzez dostarczanie najlepszych kandydatów. Realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, managerskie, w tym również seniorskie do zarządów firm. W ramach procesu rekrutacyjnego dostarczamy praktyczną wiedzę z zakresu digital & ecommerce. Pracując z nami możesz spodziewać się najlepszych przykładów rozwiązań rynkowych.

Wierzymy, że pracownicy są faktorem X każdego biznesu, a połączenie ludzkiego potencjału z odpowiednią technologią uruchamia nieskończone pokłady innowacyjności. Praca z ludźmi to wymagające wyzwanie niosące wiele satysfakcji. Dla nas kandydaci to coś więcej niż CV, a firmy to coś więcej niż wyniki. Naszych klientów spotykamy najczęściej przy kawie zamiast wyłącznego kontaktu e-mailem.

  • Wiesz kogo szukasz, ale ciągle brakuje Ci czasu aby pchnąć sprawy dalej?
  • Dostałeś dużo CV, ale nie masz czasu na spotkanie z wszystkimi kandydatami?
  • Potrzebujesz zbudować silny zespół i zastanawiasz się od czego zacząć?
  • Potrzebujesz automatyzacj procesu onboardingu?
  • Chcesz zbudować Know How HR w organizacji, ale nie wiesz kto mógłby to dla Ciebie zrobić?

Wierzymy, że kontakt osobisty jest najistotniejszym punktem każdej relacji, szczególnie biznesowej. Dowiadujemy się więcej poprzez uścisk dłoni i kontakt wzrokowy, niż przez długi e-mail. W rozmowie staramy się odkryć to, co na pierwszy rzut oka jest niedostrzegalne. Pracujemy z największymi talentami, działamy produktywnie i wspieramy się funkcjonalną technologią. Dla naszych klientów rekrutujemy najwyższej klasy ekspertów z branży digital i pokrewnych, gdyż  na tym się znamy i od lat w tych branżach pracujemy. Skontaktuj się z nami, poznaj nas lepiej i dowiedz się jak możemy pomóc Tobie lub Twojej firmie zrobić kolejny krok w stronę digitalizacji biznesu.