Zestaw 3-5 gwarantowanych kandydatów

Chcesz zatrudnić wykwalifikowanych specjalistów do swojego zespołu? Ten produkt rekrutacyjny to połączenie ogłoszenia i direct search. Dostarczymy Tobie zestaw 3-5 sprofilowanych CV osób (w formie tabeli) spełniających wymogi formalne, zweryfikowanych merytorycznie i wyrażających chęć podjęcia pracy. Ilość Kandydatów zależy od rodzaju i specyfiki stanowiska.
Co zawiera usługa?
 • Selekcję właściwych kandydatów rozpoczynamy od przeglądu własnych baz kandydatów
 • W ramach usługi publikujemy ogłoszenie w serwisie Digitalx.pl oraz rozpoczynamy działania promocyjne. Posiadamy zasoby o znaczących zasięgach – ponad 250.000 odsłon strony Digitalx.pl oraz 9.000 branżowych obserwatorów na Linkedin. Posiadamy własne grupy ogłoszeniowe. Korzystamy również z dodatkowych działań płatnych
 • Weryfikujemy merytorycznie kandydatów
 • Naszą rekomendację do zatrudnienia właściwych kandydatów otrzymasz maksymalnie w ciągu 30 dni od startu współpracy
 • Kandydatów otrzymasz w postaci tabeli zawierającej szczegółowe informacje z komentarzem oraz rekomendacje najlepszego profilu kandydata

Korzystamy przede wszystkim z naszych własnych, wypracowanych baz kandydatów. Posiadamy ponad 4.000 cv specjalistów/managerów w ponad 20 sprofilowanych bazach z obszaru Digital i E-commerce. W razie potrzeby rozszerzamy działania o tzw. Direct Search. W trakcie rozmów z kandydatami używamy naszego autorskiego rozwiązania do przeprowadzania testów i weryfikacji merytorycznej Kandydatów. Dodatkowo stosujemy wywiady behawioralne oparte na metodzie Star oraz wywiady sytuacyjne.

Usługa dostępna jest w 2 wariantach:

Wariant A (wersja podstawowa)
 • Tabela zawierająca 3/5 wyselekcjonowanych kandydatów wraz ze szczegółowymi informacjami, komentarzem oraz ze wskazaniem najlepszego profilu kandydata
Wariant B (wersja rozszerzona)
 • Obejmuje dodatkowo wsparcie Klienta w procesie organizowania spotkań z Kandydatami. Utrzymywania relacji z Kandydatami, tak by w międzyczasie nie przyjęli innych ofert pracy – aż do etapu podjęcia decyzji i podpisania umowy

W każdym z obu wariantów – zaprezentujemy Tobie 3 lub 5 rekomendowanych przez nas kandydatów. Oba warianty kończy raport Digitalx ze szczegółowymi informacjami na temat naszej aktywności w procesie. W przypadku obydwu wariantów opcjonalnie można dokupić gwarancję po zatrudnieniu Kandydata.

 

Skuteczna rekrutacja e-commerce & digital marketing
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

 • 100+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
 • 4.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
 • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
 • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
 • Posiadamy społeczność 8.000 specjalistów e-commerce & digital na LinkedIn
 • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
NASZE USŁUGI, KTÓRE STAWIĄ CZOŁA TWOIM WYZWANIOM
Rekrutacja

Zestaw 3-5 gwarantowanych Kandydatów

Dostarczymy Tobie zestaw 3-5 sprofilowanych CV (Tabela) spełniających wymogi formalne Klienta i wyrażającymi chęć podjęcia pracy.

Rekrutacja

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Wyspecjalizowany w obszarze E-commerce & Digital Rekruter, korzystający z zasobów i baz Digitalx będzie częścią Twojej firmy.

Rekrutacja

Proces rekrutacyjny w wersji PRO

Ta usługa dedykowana jest dla wyżej wyspecjalizowanych Kandydatów, którzy nie szukają aktywnie pracy, nie przeglądają ogłoszeń.

Rekrutacja

Wynajem managera na godziny (Fractional Manager)

Gdy masz do realizacji konkretne zadanie, projekt, a nie chcesz zatrudniać osoby na stałe. Wynajmij managera na 2-3 miesiące.

Pozostałe usługi

Testy merytoryczne kandydatów

Jeśli rekrutujesz samodzielnie, a wsparcia potrzebujesz na etapie weryfikacji specjalistycznych umiejętności kandydata.

Pozostałe usługi

Employer branding & marketing rekrutacyjny

Analiza wizerunku Twojej firmy w Internecie. Prowadzenie kanałów Social Media – np. profilu Twojej firmy na portalu Linkedin.

Pozostałe usługi

Struktury organizacyjne zespołów

Przygotujemy dla Ciebie projekt struktury organizacyjnej. Opisy wszystkich stanowisk. Przypisanie do stanowisk rekomendowanych KPI.

Pozostałe usługi

Digital Marketing & Web analityka

Realizacja działań dla Twojej firmy w obszarze min. Performance Marketingu, Content marketingu, Social mediów, Analityki internetowej.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Poznaj niektórych z nich.
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO