Zestaw 3-5 gwarantowanych kandydatów

Chcesz zatrudnić wykwalifikowanych specjalistów do swojego zespołu? Ten produkt rekrutacyjny to połączenie ogłoszenia i direct search. Dostarczymy Tobie zestaw 3-5 sprofilowanych CV osób (w formie tabeli) spełniających wymogi formalne, zweryfikowanych merytorycznie i wyrażających chęć podjęcia pracy. Ilość Kandydatów zależy od rodzaju i specyfiki stanowiska.
Co zawiera usługa?
 • Selekcję właściwych kandydatów rozpoczynamy od przeglądu własnych baz kandydatów
 • W ramach usługi publikujemy ogłoszenie w serwisie Digitalx.pl oraz rozpoczynamy działania promocyjne. Posiadamy zasoby o znaczących zasięgach – ponad 250.000 odsłon strony Digitalx.pl oraz 9.000 branżowych obserwatorów na Linkedin. Posiadamy własne grupy ogłoszeniowe. Korzystamy również z dodatkowych działań płatnych
 • Weryfikujemy merytorycznie kandydatów
 • Naszą rekomendację do zatrudnienia właściwych kandydatów otrzymasz maksymalnie w ciągu 30 dni od startu współpracy
 • Kandydatów otrzymasz w postaci tabeli zawierającej szczegółowe informacje z komentarzem oraz rekomendacje najlepszego profilu kandydata

Korzystamy przede wszystkim z naszych własnych, wypracowanych baz kandydatów. Posiadamy ponad 4.000 cv specjalistów/managerów w ponad 20 sprofilowanych bazach z obszaru Digital i E-commerce. W razie potrzeby rozszerzamy działania o tzw. Direct Search. W trakcie rozmów z kandydatami używamy naszego autorskiego rozwiązania do przeprowadzania testów i weryfikacji merytorycznej Kandydatów. Dodatkowo stosujemy wywiady behawioralne oparte na metodzie Star oraz wywiady sytuacyjne.

Usługa dostępna jest w 2 wariantach:

Wariant A (wersja podstawowa)
 • Tabela zawierająca 3/5 wyselekcjonowanych kandydatów wraz ze szczegółowymi informacjami, komentarzem oraz ze wskazaniem najlepszego profilu kandydata
Wariant B (wersja rozszerzona)
 • Obejmuje dodatkowo wsparcie Klienta w procesie organizowania spotkań z Kandydatami. Utrzymywania relacji z Kandydatami, tak by w międzyczasie nie przyjęli innych ofert pracy – aż do etapu podjęcia decyzji i podpisania umowy

W każdym z obu wariantów – zaprezentujemy Tobie 3 lub 5 rekomendowanych przez nas kandydatów. Oba warianty kończy raport Digitalx ze szczegółowymi informacjami na temat naszej aktywności w procesie. W przypadku obydwu wariantów opcjonalnie można dokupić gwarancję po zatrudnieniu Kandydata.

Skuteczna rekrutacja e-commerce & digital marketing
Pomagamy firmom rosnąć!

Napędzamy rozwój firm, zapewniając wsparcie strategiczne i operacyjne. Jesteśmy gotowi włączyć się do pracy na każdym etapie, znajdując odpowiednich ludzi, którzy będą dopasowani do Twoich oczekiwań pod względem umiejętności ‘twardych’ i ‘miękkich’.

 • 200+ projektów rekrutacyjnych zakończonych sukcesem
 • 5.000+ cv Kandydatów w ponad 20-stu sprofilowanych bazach
 • Zespół Rekruterów wyspecjalizowanych w obszarze e-commerce & digital
 • Ponad 250.000 odsłon rocznie naszego serwisu digitalx.pl
 • Posiadamy społeczność 10.000+ specjalistów e-commerce & digital na LinkedIn
 • Współpraca z branżowymi specjalistami przy selekcjonowaniu Kandydatów
NASZE USŁUGI, KTÓRE STAWIĄ CZOŁA TWOIM WYZWANIOM
Rekrutacja

Zestaw 3-5 gwarantowanych Kandydatów

Dostarczymy Tobie zestaw 3-5 sprofilowanych CV (Tabela) spełniających wymogi formalne Klienta i wyrażającymi chęć podjęcia pracy.

Rekrutacja

Recruitment Process Outsourcing (RPO)

Wyspecjalizowany w obszarze E-commerce & Digital Rekruter, korzystający z zasobów i baz Digitalx będzie częścią Twojej firmy.

Rekrutacja

Proces rekrutacyjny w wersji PRO

Ta usługa dedykowana jest dla wyżej wyspecjalizowanych Kandydatów, którzy nie szukają aktywnie pracy, nie przeglądają ogłoszeń.

Pozostałe usługi

Testy merytoryczne kandydatów

Jeśli rekrutujesz samodzielnie, a wsparcia potrzebujesz na etapie weryfikacji specjalistycznych umiejętności kandydata.

Angażujemy się w długotrwałe relacje z naszymi klientami. Poznaj niektórych z nich.
Zaufali nam

Szybka i profesjonalna komunikacja. Proaktywność w proponowaniu dodatkowych spotkań, gdy to było potrzebne. Proponowani kandydaci w 95% byli super dopasowani ze strony e-com skillów i języka angielskiego – na każdym stanowisku.

Olga Las-Opolska

Regional Talent Manager for Eastern Europe | H&M

Szybka i profesjonalna obsługa. Digitalx wykazał się zrozumieniem potrzeb i szeroką znajomością zagadnień e-commerce. Projekt zakończył się sukcesem.

Piotr Czyżewski

Sales & Marketing Leader CEE Consumer | Brands Technotronic Industries

Digitalx z sukcesem przeprowadził dla mnie rekrutacje z zakresu performance marketingu i afiliacji. Projekty zakończyły się sukcesem. Kandydaci są już na pokładzie naszej firmy. Rekruterki wykazały się proaktywnością, szybko reagowały na wszelkie zapytania.

Tomasz Mazur

Chief Marketing Officer | ETOTO