Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Web Digital Analyst
Warszawa
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria Web Analyst
Utworzony 15-03-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Przejęcie kompetencji od agencji zajmującej się tym obszarem; zorganizowanie wiedzy o analityce webowej w firmie oraz administracja nad narzędziami
  • Współpraca oraz nadzorowanie działań prowadzonych przez pozostałe agencje
  • Zarządzanie narzędziami dla strony internetowej i aplikacji mobilnej tj. GA4, GTM, BigQuery
  • Konfiguracja eventów Web/App
  • Przygotowywanie analiz (transformacja, modelowanie i wizualizacja dużych zbiorów danych) na potrzeby działów biznesowych oraz kluczowych projektów
  • Projektowanie raportów i dashboardów, w oparciu o zasady efektywnej wizualizacji danych oraz specyficzne potrzeby biznesowe
  • Monitorowanie i optymalizacja lejka sprzedażowego (testy A/B)Współtworzenie strategii odnośnie danych e-commerce oraz wsparcie w opracowaniu i budowaniu analityki wraz z zespołem w obszarze digital oraz wydawania rekomendacji w ramach usprawnień w obszarze customer journey
  • Współpraca przy rozwoju narzędzi analitycznych

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Posiadasz min. 4 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Posługujesz się takimi narzędziami jak GA4, Google Big Query, Google Firebase, Google Tag Manager
  • Masz doświadczenie w zakresie projektowania raportów i dashboardów przy użyciu nowoczesnych narzędzi BI (co najmniej podstawowa znajomość MS PowerBI)
  • Posiadasz praktyczne doświadczenie w zakresie transformacji dużych zbiorów danych oraz pracy z hurtowniami danych (dobra znajomość języka SQL)

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ

  • Pracę hybrydową
  • Opiekę medyczną
  • EAP