popup cross

Web Analityk/Analityczka
Zdalnie
wynagrodzenie 15,000 - 20,000 zł / Brutto
Kategoria Web Analyst
Utworzony 30-08-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  30-08-2022
Wygasa:  31-10-2022
Opis

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Analizowanie zachowań użytkowników na stronie i w aplikacji (traffic, współczynnik konwersji, sprzedaż oraz efektywności działań marketingowych)
  • Dostarczanie wniosków z analiz oraz rekomendacji dotyczących optymalizacji e-commerce i digital marketingu
  • Aktywne wychodzenie z rekomendacjami zmian i ulepszeń
  • Wspieranie projektów związanych z rozwojem funkcjonalności e-sklepów

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:

  • Posiada min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Swobodnie porusza się w Google Analytics, Google Data Studio, Google Tag Manager
  • Zna zagadnienia z obszaru: UX, SEM, SEO, performance marketing, marketing automation,  itp.
  • Ma doświadczenie w przeprowadzaniu testów A/B
  • Jest kreatywna i lubi poszukiwać nowe, innowacyjne rozwiązania

MAMY DLA CIEBIE:

  • Możliwość zatrudnienia na UOP lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy oraz programy prozdrowotne

WYNAGRODZENIE:

  • 15 000 – 20 000 zł brutto UoP
  • 15 000 – 20 000 zł netto B2B