popup cross

Specjalista ds. SEO
Zdalnie
wynagrodzenie 7,000 zł / Netto
Kategoria SEO
Utworzony 20-09-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  20-09-2021
Wygasa:  31-10-2021

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z artykułami sportowymi – poszukujemy specjalisty ds. SEO

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

  • Planowanie i realizacja strategii procesu pozycjonowania

  • Tworzenie audytów i opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych dla stron www

  • Link building dla domen internetowych;

  • Analizowanie danych dotyczących ruchu użytkowników na stronie www

  • Analizowanie danych dotyczących profilów linków dla domen internetowych

  • Analizowanie wyników pozycjonowania i dostosowywanie strategii działań do efektów

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności serwisów www w wyszukiwarce Google

  • Bieżącą współpracę z klientami w ramach prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz wiedzę z zakresu SEO

  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu technologii tworzenia stron www

  • Mile widziane doświadczenie z zakresu UX, Analityki Internetowej lub Content Marketingu

  • Predyspozycje analityczne

  • Znajomość MS Office

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu;

  • Integrację sportową