popup cross

Specjalista ds. Marketplace
Zdalnie
wynagrodzenie 12,000 - 14,200 zł / Brutto
Kategoria Specjalista ds. Marketplace
Utworzony 22-07-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  22-07-2022
Wygasa:  30-09-2022
Opis

OPIS FIRMY:

Nasz Klient jest największym w Polsce producentem i eksporterem produktów kosmetycznych. Produkty marki dostępne są w 70 krajach na 6 kontynentach.

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Odpowiedzialność end-to-end za obsługę i rozwój sprzedaży na największych marketplace’ach

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Obsługa i rozwój sprzedaży na największych marketplace’ach (Amazon, Allegro)
  • Tworzenie, weryfikacja i optymalizacja treści danych produktowych na platformach sprzedażowych/marketplace
  • Przygotowanie kampanii reklamowych/działań promocyjnych
  • Opracowanie koncepcji treści marketingowych/contentu
  • Organizowanie i zarządzanie współpracą z zewnętrznymi partnerami biznesowymi/dostawcami
  • Rekomendacja działań mających na celu realizację ustalonych KPI dla poszczególnych platform sprzedażowych
  • Współpraca z zespołem marketingowym

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Ma min. 2 letnie w obszarze e-commerce na analogicznym stanowisku
  • Ma doświadczenie z zakresie samodzielnego prowadzenia sprzedaży na platformach marketplace takich jak Allegro/Amazon
  • Wykazuje znajomość narzędzi: SEO, SEM, Amazon ADS, Allegro ADS
  • Posiada doświadczenie we współpracy z agencjami wspierającymi sprzedaż
  • Posługuje się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – min. B1

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Możliwość zatrudnienia na Umowę o Pracę
  • Samodzielne stanowisko z dużą swobodą działań oraz budżetami w pełni umożliwiającymi wykorzystanie potencjału pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • 2 razy w roku paczki produktowe
  • Możliwość testowania nowych produktów
  • Ubezpieczenie na życie wraz z pakietem zdrowotnym

WYNAGRODZENIE:

  • 12 000 – 14 200 zł brutto UoP
  • 12 000 – 14 200 zł netto B2B

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!