popup cross

SEO Specialist
Warszawa
wynagrodzenie 8,000 - 9,000 zł / Brutto
Kategoria SEO
Utworzony 20-04-2022
Informacje o pracy
Dodano:  20-04-2022
Wygasa:  31-05-2022

Aktualnie dla naszego klienta – jednej z czołowych, polskich firm w branży farmaceutycznej – poszukujemy osoby na stanowisko SEO Specialist:

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie widoczności serwisów www w wyszukiwarce Google
  • Planowanie i realizacja strategii procesu pozycjonowania

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Tworzenie audytów i opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych dla stron www
  • Link building dla domen internetowych
  • Analizowanie danych dotyczących ruchu użytkowników na stronie www
  • Analizowanie danych dotyczących profilów linków dla domen internetowych
  • Analizowanie wyników pozycjonowania i dostosowywanie strategii działań do efektów
  • Bieżącą współpracę z klientami w ramach prowadzonych projektów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz wiedzę z zakresu SEO
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu technologii tworzenia stron www
  • Predyspozycje analityczne
  • Znajomość MS Office
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Doświadczenie z zakresu UX, Analityki Internetowej lub
    Content Marketingu

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system premiowy

WYNAGRODZENIE:

  • 8 000 – 9 000 zł brutto

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS !