popup cross

Senior UX Designer
Warszawa
wynagrodzenie 17,000 zł / Brutto
Kategoria UX Designer
Utworzony 14-09-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  22-10-2021
Wygasa:  06-02-2022

Aktualnie dla naszego klienta – największej detalicznej spółki obuwniczej w Europie Środkowej – poszukujemy osoby na stanowisko: Senior UX Designer

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • wpływ na doświadczenia milionów klientów korzystających z usług firmy,
  • projektowanie i iteracyjne rozwijanie ścieżki klienta online na konkretnej stronie internetowej (na bazie badań, danych analitycznych oraz wymagań biznesowych),
  • analizowanie potrzeby klientów w różnych touchpointach,
  • zbieranie wymagań biznesowych (doświadczenie w prowadzeniu warsztatów);
  • planowanie i koordynowanie pracy związanej z badaniami i pozyskiwaniem insightów,
  • współpraca przy tworzeniu testów AB,
  • współtworzenie user stories dla developerów,
  • audytowanie rozwiązań tworzonych przez inne zespoły i rekomendowanie zmian UX/UI,
  • analizowanie trendów i dobre praktyki w zakresie rozwiązań e-commerce.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku – min. 4 lata,
  • chęć przejęcia odpowiedzialności za obszar UX/UI na konkretnej stronie internetowej należącej do  firmy
  • znajomość procesu design thinking i umiejętność wykorzystywania narzędzi w zależności od potrzeb i etapu projektu,
  • umiejętność budowania strategii UX i wiedza jak przekonać do niej kluczowych interesariuszy w organizacji,
  • portfolio zrealizowanych (wdrożonych) projektów, a w nim doświadczenia ze współpracy z e-commerce,
  • znajomość obsługi narzędzi do projektowania (np. Sketch, Figma, Zeplin, inVision), narzędzi analitycznych, pakietu MS Office, Jira,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz prowadzenie spotkań z anglojęzycznymi współpracownikami,
  • samodzielność – zarządzanie pracą własną, ale również czerpanie korzyści i satysfakcji z pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • UoP
  • dowolny tryb pracy (zdalna, hybrydowa, stacjonarna)
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę na macbookach,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • program sportowy Multisport/Medicover Sport,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • innowacyjne środowisko pracy,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w konkretnej sieci sklepów.