popup cross

Senior Marketing Specialist | B2B
Zdalnie
wynagrodzenie 12,000 - 16,000 zł / Netto
Kategoria Marketing Specialist
Utworzony 08-11-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  08-11-2021
Wygasa:  31-12-2021

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy działającej na rynku fińskim i polskim, zajmującej się zdalnym tworzeniem oprogramowania – poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Marketing Specialist

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • działania związane z marketingiem usług marki i rozwiązaniami blockchain na całym świecie
  • zarządzanie, planowanie, budżetowanie i realizacja działań marketingowych firmy
  • działania związane z generowaniem leadów oraz outbound i inbound marketingiem
  • tworzenie i realizacja strategii w mediach społecznościowych
  • digital marketing i content marketing
  • budowanie sieci partnerów w celu promowania marki
  • zwiększanie świadomości marki

WYMAGANIA:

  • 3+ lat doświadczenia w rolach marketingowych (digital marketing, content marketing, pr, branding, social media)
  • 2+ lat doświadczenia w marketingu B2B usług profesjonalnych
  • ogólna znajomość technik generowania popytu dla firm usługowych B2B
  • doświadczenie w branży IT
  • znajomość Google Analytics i Hubspot
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zainteresowanie technologią blockchain

OFERUJEMY:

  • UoP lub B2B, preferowane B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • dużą samodzielność
  • elastyczne godziny pracy
  • wymagany sprzęt do pracy
  • prywatna opieka medyczna

WYNAGRODZENIE:

8 000 – 13 000 zł brutto UoP
12 000 – 16 000 zł netto B2B