Senior Account Manager [Farming] / Senior Customer Success Manager
Warszawa
wynagrodzenie 11,000 - 13,000 zł / Brutto
Kategoria Account Manager
Utworzony 23-09-2021
Informacje o pracy
Dodano:  23-09-2021
Wygasa:  31-10-2021

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz być częścią dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce? Jeśli tak, to trafiłeś w dobre miejsce! Nasz klient – jedna z największych firm, działających na rynku technologii marketingowych – poszukuje pracownika na stanowisko Senior Account Manager [Farming] / Senior Customer Success Manager

Obowiązki:

  • Utrzymywanie dobrych relacji z powierzonymi kontrahentami
  • Koordynowanie projektów pomiędzy różnymi zespołami
  • Nadzór nad wprowadzeniem nowych produktów do oferty
  • Koordynowanie projektów klientów pod kątem audytów produktowych w e-Commerce
  • Negocjowanie warunków sprzedażowych, umów o współpracy
  • Zarządzanie portfelem istniejących międzynarodowych klientów, głównie firm z listy Fortune 500 oraz zwiększanie ROI Klientów w e-commerce
  • Zarządzanie kompleksowymi i wartościowymi projektami typu end-to-end w obszarach eCommerce i marketingu cyfrowego na wielu rynkach.
  • Doradzanie klientom w zakresie działań e-commerce
  • Identyfikowanie i tworzenie możliwości sprzedaży krzyżowej i dodatkowej, napędzanie rozwoju nowej firmy na istniejących kontach
  • Przyczynianie się do rozwoju nowych funkcjonalności, dostosowanych do potrzeb klientów
  • Prowadzenie regularnych warsztatów/rozmów z Klientami
  • Koncentracja na projektach międzynarodowych

Wymagania:

  • Preferowane 5-letnie doświadczenie zdobyte w firmie z branży dóbr konsumpcyjnych lub handlu detalicznego lub agencji marketingowej/cyfrowej/badawczej/e-commerce
  • Doświadczenie w pracy z dużymi międzynarodowymi kontami
  • Wiedza merytoryczna w e-commerce
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne w połączeniu z analitycznym i zorientowanym na proces nastawieniem
  • Umiejętności organizacyjne i operacyjne
  • Dbałość o szczegóły
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę hybrydową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szybkiego awansu
  • Współpracę z najlepszymi markami i decydentami e-commerce
  • Pracę zgodną z najwyższymi standardami jakości
  • Środowisko biurowe z nowoczesnymi przestrzeniami do pracy i rekreacji z łatwym dostępem do transportu