popup cross

SEM Specialist
Warszawa
wynagrodzenie 10,000 - 11,000 zł / Brutto
Kategoria SEM
Utworzony 20-04-2022
Informacje o pracy
Dodano:  20-04-2022
Wygasa:  31-05-2022

Aktualnie dla naszego klienta – jednej z czołowych, polskich firm w branży farmaceutycznej – poszukujemy osoby na stanowisko SEM Specialist:

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w sieciach kontekstowych

 KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Przygotowanie strategii kampanii Google Ads
  • Pełna odpowiedzialność za wdrażanie, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads
  • Tworzenie raportów i raportowanie działania
  • Analiza efektywności kampanii
  • Proponowanie nowych działań i aktywności w obszarze digital i social media
  • Ocena efektywności prowadzonych kampanii

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:

  • Posiada doświadczenie w optymalizacji kampanii Google Ads
  • Zna narzędzie Google Analytics oraz Google Tag Manager i ma doświadczenie w ich wykorzystywaniu w swojej dotychczasowej pracy
  • Umiejętnie planuje kampanie w Internecie, aby jak najlepiej dotrzeć do Klienta
  • Obsługuje z łatwością MS Office (z naciskiem na Excela)
  • Ma analityczny umysł
  • Posiada umiejętność pracy w zespole – “team spirit”
  • Łatwo nawiązuje kontakt z Klientem
  • Potrafi strategicznie myśleć
  • Myśli kreatywnie

MAMY DLA CIEBIE:

  • Miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej, ramię w ramię z najlepszymi specjalistami
  • Pracę z fajnymi, pomysłowymi ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Tryb pracy hybrydowy
  • Umowa o pracę lub B2B

WYNAGRODZENIE:

  • 10 000 – 11 000 zł brutto UoP

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS !