Oferty pracy – E-commerce & Sprzedaż i marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

SEM Planner
Warszawa
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria SEM
Utworzony 13-06-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Obsługa klientów w zakresie kampanii Google Ads, Google Display Network, Youtube
  • Przygotowywanie estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii w celu realizacji wyznaczonych KPI
  • Tworzenie struktur kampanii oraz udział w tworzeniu rekomendacji mediowych/prezentacji strategicznych

JESTEŚ ODPOWIDNIĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads
  • Masz doświadczenie w optymalizacji kampanii pod różne cele (traffic, wizerunek, leady, sprzedaż, zasięg)
  • Potrafisz szybko i sprawnie tworzyć rozbudowane struktury kampanii Ads
  • Świetnie posługujesz się programami i narzędziami tj: Google Analytics, Campaign Manager, Excel (tabele przestawne, filtry, formuły)
  • Dobrze czujesz się w obszarze analityki danych oraz tworzenia rekomendacje z zakresu PPC
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ

  • Hybrydowy tryb pracy
  • Bogatą ofertę szkoleń online w tym również dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach
  • Opiekę medyczną
  • Platformę benefitową
  • Możliwość nauki języków obcych

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.