Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Sales and Partnership Manager [ERP]
Zdalnie
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria Sales
Utworzony 31-01-2024
E-mail: polecam@digitalx.pl

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i partnerami biznesowymi
  • Zarządzanie pełnym cyklem sprzedażowym, od identyfikacji potencjalnych klientów po finalizację transakcji
  • Monitorowanie procesów sprzedaży oraz optymalizacja poszczególnych etapów
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami i wsparcie w rozwoju produktu,  aby jak najlepiej dostosować go do potrzeb klientów
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży oraz działań partnerskich

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA

  • Posiada minimum 6 lat doświadczenia w sprzedaży B2B, w tym min. 3 lata w sprzedaży systemów ERP
  • Rozumie procesy zakupowe dużych przedsiębiorstw oraz ma doświadczenie w prowadzeniu negocjacji na poziomie C-level
  • Wykazuje znajomość rynku e-commerce
  • Ma wysokie umiejętności interpersonalne w zakresie komunikacji i negocjacji
  • Posiada umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikuje się w języku angielskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację ze współpracownikami oraz klientami

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Budżet szkoleniowy
  • Ubezpieczenie zdrowotne Lux Med
  • Kartę Multisport
  • Dostęp do platformy Mindgram