Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Programmatic Manager
Warszawa
wynagrodzenie 13,000 - 15,000 zł / Na miesiąc
Kategoria Programmatic
Utworzony 05-03-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Zarządzanie zespołem specjalistów
  • Odpowiedzialność za współpracę z Klientami oraz zespołami – w tym spotkania strategiczne
  • Nadzór nad jakością kampanii w ujęciu krótko i długookresowym
  • Rola partnera i innowatora w pracy z własnym zespołem

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Posiadasz min. 4 lata doświadczenia w obszarze reklamy Programmatic oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znasz platformy GMP (ex Doubleclick) oraz Excel i PowerPoint na poziomie zaawansowany
  • Masz doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu, realizacji i raportowaniu kampanii Paid Social (Facebook, Instagram, Messenger Audience Network)
  • Posiadasz umiejętność przygotowywania estymacji, wycen i rekomendacji działań oraz prezentacji wyników
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim podczas codziennej pracy
  • Znajomość Excel i Powerpoint na poziomie zaawansowanym

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ

  • Bogata oferta szkoleń online. Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio kursów e-learningowych
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach rozwojowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu (“wakacje pod gruszą”)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Możliwość nauki dwóch języków obcych [do wyboru angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski] z pomocą dedykowanej platformy