popup cross

Project Manager (E-commerce)
Piaseczno
wynagrodzenie 11,000 - 13,000 zł / Brutto
Kategoria Project Manager
Utworzony 19-07-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  19-07-2022
Wygasa:  30-09-2022

Nasz klient to lider w klasyfikacji ogólnej w formacie hipermarketów. Jest jednym z największych pracodawców na świecie. Stawia na politykę zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu przyczynia się do poprawienia jakości życia klientów jak i współpracowników.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Wdrażanie funkcjonalności e-commerce (wyszukiwarka, konta klienta, marketing automation, personalizacja, mechanizmy promocyjne, program lojalnościowy, checkout, płatności)
  • Wyznaczanie wizji dalszego rozwoju platform digital
  • Zapewnienie spójnego doświadczenia klientów na platformach digital i e-commerce (sklep, portal, aplikacja mobilna)
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych i optymalizacyjnych
  • Analiza rynku
  • Zarządzanie roadmapą wdrożeń i priorytetyzacja
  • Ścisła współpraca z analitykami biznesowymi, zespołami: SCRUM, UX, UI, zespołami sprzedażowymi oraz marketingowymi.

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia jako Project Manager w obszarze digital lub e-commerce
  • Masz na swoim koncie udane wdrożenie aplikacji mobilnej lub sklepu internetowego
  • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i analityczne
  • Znasz narzędzia: MS Office, Google Analytics, Hotjar
  • Cechuje Cię samodzielność w realizacji zadań i determinacji do tworzenia innowacyjnych produktów i usług
  • Efektywnie zarządzasz swoim czasem pracy
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ JEŚLI:

  • Ukończyłeś/aś  kursy z zakresu zarządzania projektami
  • Znasz SCRUM i Agile

MAMY DLA CIEBIE:

  • Pracę w ambitnym zespole i uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Pracę w trybie hybrydowym (3 dni w biurze w Piasecznie + 2 dni zdalnie)
  • Pakiet opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Rabat pracowniczy: 7% rabatu na zakupy w sklepie firmowym i 10% na marki własne
  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku i posiłków, karta Multisport, pożyczki pracownicze)
  • Akcjonariat pracowniczy
  • Wolontariat w godzinach pracy
  • Premia roczna uzależniona od wyników firmy oraz wyników indywidualnych
  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

WYNAGRODZENIE:

  • 11 000 – 13 000 zł/brutto, UoP

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!