popup cross

Koordynator E-commerce
Kraków
wynagrodzenie 12,000 - 17,000 zł / Netto
Kategoria Koordynator E-commerce
Utworzony 15-04-2022
Informacje o pracy
Dodano:  15-04-2022
Wygasa:  30-05-2022
Opis

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Rozwój sprzedaży online i świadomości marki w Internecie
  • Stworzenie nowego zespołu e-commerce

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Obsługa i rozwój platformy e-commerce dla marki, w tym realizacja kampanii sprzedażowych
  • Zarządzanie budżetem przychodowo-kosztowych
  • Planowanie i wdrażanie strategicznych planów rozwojowych – sprzedaży i marketingu
  • Analiza i monitorowanie trendów e-commerce
  • Koordynacja obsługi procesów sprzedaży online
  • Planowanie i wdrażanie bieżących działań marketingowych oraz śledzenie wyników, w celu maksymalizacji odpowiednich KPI
  • Koordynacja pracy zespołu e-commerce
  • Współpraca z innymi działami

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada min. 4 lata doświadczenia w obszarze e-commerce
  • Ma min. 2 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Ma zmysł analityczny – umiejętność analizowania danych i przedstawiania wniosków [Google Analytics]
  • Była odpowiedzialna za opracowywanie i realizację krótko i długoterminowych kampanii wielokanałowych w celu pozyskiwania leadów we współpracy z zespołem
  • Posiada doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z marketingiem internetowym [SEO, UX/UI, SEM, Social Media]

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w PIM

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Umowę B2B
  • Pracę hybrydową (3dni biuro/2 dni zdalnie)
  • Kartę multisport
  • System socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Budżet na szkolenia i rozwój zawodowy

WYNAGRODZENIE:

  • 12 000 – 17 000 zł netto B2B

NADAJ SWOJEJ KARIERZE ROZPĘDU I APLIKUJ DO NAS !