Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Influencer Marketing Manager with Czech
Zdalnie
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria Influencer Marketing Manager
Utworzony 30-11-2023

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Bezpośredni kontakt z Klientem, opieka nad bieżącymi oraz pozyskiwanie nowych na rynku Czeskim
  • Wyszukiwanie i rekrutacja nowych Influencerów do współpracy
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Influencerami – dbanie o stałą komunikację,  motywowanie oraz obustronny rozwój
  • Koordynowanie i rozwój prowadzonych kampanii Klient – Influencer
  • Współtworzenie strategii na rozwój usług firmy

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Biegle porozumiewasz się w języku czeskim oraz angielskim
  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy z Klientem
  • Znasz platformy mediów społecznościowych (Instagram, TikTok, Facebook)
  • Jesteś osobą komunikatywną, która z łatwością nawiązuje nowe kontakty oraz prowadzi rozmowy/spotkania
  • Posiadasz wiedzę z zakresu digital marketingu/reklamy
  • Potrafisz dobrze pracować zarówno w zespole, jak i indywidualnie

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w pracy z Influencerami na rynku czeskim

ANG

KEY TASKS AND RESPONSIBILITIES

  • Direct contact with clients, taking care of current ones, and acquiring new ones in the Czech market
  • Searching for and recruiting new influencers for collaboration
  • Building and maintaining relationships with influencers, ensuring constant communication, motivation, and mutual development
  • Coordinating and developing client-influencer campaigns
  • Co-creating strategies for the development of the company’s services

YOU ARE THE IDEAL PERSON IF

  • You communicate fluently in Czech and English language
  • You have a minimum of 2 years of experience working independently with clients
  • You are familiar with social media platforms (Instagram, TikTok, Facebook)
  • You are a communicative person who easily establishes new contacts and leads conversations/meetings
  • You have knowledge of digital marketing/advertising
  • You are able to work well both in a team and individually

ADDITIONAL ADVANTAGE WILL BE

  • Experience working with Influencers in the Czech market