Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Head of Digital Marketing & E-commerce
Warszawa
wynagrodzenie 22,000 - 25,000 zł / Na miesiąc
Kategoria E-commerce Manager
Utworzony 17-04-2024
Data zakonczeniaZamknięcie: 17-06-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Kompleksowe zarządzanie platformą e-commerce oraz optymalizacja procesu zakupowego, w celu zwiększenia konwersji
  • Opracowywanie strategii marketingowej online, w tym zarządzanie kampaniami reklamowymi w mediach społecznościowych, Google Ads itp
  • Analiza danych dotyczących efektywności kampanii i dostosowywanie strategii w oparciu o wyniki
  • Planowanie i monitorowanie budżetu marketingowego oraz kosztów operacyjnych
  • Współpraca z zespołem ds. forecastu w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu zapasów
  • Śledzenie kluczowych wskaźników wydajności (KPI) związanych z e-commerce, takich jak wskaźnik konwersji, średnia wartość zamówienia, liczba odwiedzających itp.
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników sprzedaży i skuteczności działań marketingowych
  • Współpraca z zespołem ds. rozwoju produktu w celu wprowadzania nowych produktów na platformę e-commerce
  • Optymalizacja treści na stronie internetowej w celu poprawy widoczności w wyszukiwarkach internetowych
  • Nadzór nad zespołem odpowiedzialnym za obsługę e-commerce, w tym rekrutacja, szkolenia i oceny pracowników

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Min. 10 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze digital & e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość współczesnych narzędzi marketingu
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • Dobra organizacja pracy i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Znajomość narzędzi analitycznych i umiejętność wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

MILE WIDZIANE

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze: zarządzanie i marketing, marketing internetowy, ekonomia, digital marketing, PR

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ

  • Zatrudnienie na podstawie UoP
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kafeterię
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia urlopowe

WYNAGRODZENIE

22 000 – 25 000 zł brutto, UoP