Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

E-commerce Specialist
Warszawa
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria E-commerce
Utworzony 22-02-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Zarządzanie ofertą produktową w sklepie internetowym
  • Monitorowanie wyników sprzedaży wprowadzonych produktów, analiza danych sprzedażowych w celu rekomendacji przyszłych działań
  • Analiza rynku i trendów, identyfikacja potencjalnych nowych produktów do wprowadzenia na rynek
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi
  • Wykorzystanie narzędzi analitycznych do dostarczania praktycznych spostrzeżeń i proponowania działań opartych na danych

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wykazuje umiejętności operacyjne oraz jest osobą nastawioną na sprzedaż i wyniki
  • Posiada doświadczenie w pracy na Baselinker, CMS (np. Magento, Wordpress, PrestaShop), Google Analytics oraz MS Office
  • Posiada umiejętności analityczne
  • Zna język angielski na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w sprzedaży na marketplace Allegro

MAMY DLA CIEBIE:

  • Możliwość zatrudnienia na Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Premia
  • Paczki świąteczne

WYNAGRODZENIE:

  • 8 000 – 10 000 zł Brutto, UoP/ Netto, B2B