popup cross

E-commerce Specialist
Warszawa
wynagrodzenie 10,000 - 12,000 zł / Na miesiąc
Kategoria E-commerce
Utworzony 09-01-2023

OPIS FIRMY:

Nasz Klient jest największym w Polsce producentem i eksporterem produktów kosmetycznych. Produkty marki dostępne są w 70 krajach na 6 kontynentach.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Otwarcie i prowadzenie sklepu internetowego (beauty) w modelu dropshippingowym, otwarcie i prowadzenie sklepu jednej z marek wchodzącej w skład portfolio grupy kapitałowej.
  • Przygotowywanie i realizacja wyznaczonych celów sprzedaży online.
  • Współpraca z deweloperami nad funkcjonalnością sklepu.
  • Dbanie o aktualną ofertę oraz komunikację marketingową.
  • Dbanie o funkcjonowanie platformy e-commerce: optymalizacja procesów, UX/UI
  • Realizacja akcji marketingowych (w tym: promocje oparte na kodach rabatowych, promocje cenowe, konkursy, zestawy produktowe, promocje oparte o współpracy z influencerami) – planowanie po stronie marketingu
  • Wsparcie techniczne.

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w kompleksowym zarządzaniu sprzedażą online/sklepem internetowym (w tym również od strony technicznej)
  • Zna j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • Posiada doświadczenie pracy na platformie Magento
  • Ma doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu multistore i operacji z nim związanych na rynkach EU – w tym DE, UK, CZ, SK, HU, SK
  • Posiada doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego w modelu dropshipping

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ, JEŚLI:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na platformie WordPress
  • Posiadasz dodatkowe kursy/certyfikaty, np. DIMAQ

MAMY DLA CIEBIE:

  • Możliwość zatrudnienia na Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • 2 razy w roku paczki produktowe
  • Możliwość testowania nowych produktów
  • Ubezpieczenie na życie wraz z pakietem zdrowotnym
  • Fundusz świadczeń socjalnych

WYNAGRODZENIE:

  • 10 000 – 12 000 zł Brutto, UoP
  • 10 000 – 12 000 zł Netto, B2B