popup cross

E-commerce Manager
Chorzów
wynagrodzenie 20,000 - 25,000 zł / Brutto
Kategoria E-commerce Manager
Utworzony 07-06-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  07-06-2022
Wygasa:  30-07-2022

Nasz klient to działająca w różnych gałęziach przemysłu firma, która istnieje na rynku od ponad 25 lat. W tym czasie wybudowała jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie i zdobyła dwa certyfikaty ISO. W roku 2021 osiągnęli obrót na poziomie miliarda złotych i zatrudniają blisko 150 pracowników.

NAJWIĘKSZE/ NAJWAŻNIEJSZE WYZWANIA:

  • Uczestniczenie w rozwijaniu istniejącej już platformy sprzedażowej opartej o system SAP
  • Odpowiedzialność za optymalizację procesów e-commerce

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Optymalizacja struktury danych produktów
  • Zarządzanie treściami prezentowanych dla klientów
  • Projektowanie i analizowanie algorytmów wyszukiwania [User Experience, personalizacja]
  • Współpraca z działami wewnętrznymi oraz międzynarodowymi partnerami zewnętrznymi

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI:

  • Masz doświadczenie od strony e-commerce i będziesz odpowiadać za poziom realizacji celów
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ JEŚLI:

  • Masz doświadczenie w pracy z systemem SAP lub innymi systemami dla przedsiębiorstw [CMS, ERP, e-commerce, Social Media]
  • Branża, w której operuje firma będzie dla Ciebie ciekawym wyzwaniem

MAMY DLA CIEBIE:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość udziału w bardzo ambitnym projekcie
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju platformy i firmy

WYNAGRODZENIE:

  • 20 000 – 25 000 zł brutto UoP
  • 20 000 – 25 000 zł netto B2B

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!