popup cross

E-commerce Category Lead
Warszawa
wynagrodzenie 10,000 - 11,000 zł / Brutto
Kategoria E-commerce Category Lead
Utworzony 22-12-2021
Informacje o pracy
Dodano:  22-12-2021
Wygasa:  28-02-2022

Aktualnie dla naszego klienta – światowego lidera w branży fashion – poszukujemy osoby na stanowisko: E-com Category Lead.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Prowadzenie sprzedaży i codziennych operacji oraz realizacja koncepcji na rynkach e-commerce
  • Analiza sprzedaży i zachowań klientów
  • Optymalizacja sprzedaży na poziomie produktu (kategoria fashion, beauty, home i sport)
  • Optymalizacja zyskownej sprzedaży krótko- i długoterminowej oraz wzrostu liczby klientów
  • Śledzenie oferty dla klienta końcowego
  • Wyznaczanie celów sprzedażowych i strategii realizacji dla swojego konceptu w porozumieniu z zespołem regionalnym
  • Dodawanie lokalnej warstwy do planu handlowego dla konkretnego konceptu
  • Zarządzanie asortymentem według konkretnego konceptu
  • Zarządzanie dostępnością magazynową i dla klientów we wszystkich kanałach cyfrowych
  • Realizacja sprzedaży, pick sale i ustalanie cen z wykorzystaniem strategii i wytycznych określonych przez regionalny merchandising.

WYMAGANIA:

  • 2+ lat doświadczenia w e-commerce
  • Doświadczenie w sprzedaży detalicznej w systemie omni
  • Ukierunkowanie na sprzedaż i silna świadomość handlowa
  • Umiejętności analityczne
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Silne zainteresowanie danymi
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie MS Office, zwłaszcza w Excelu i PowerPoint
  • Elastyczność i umiejętność dostosowania się do zmian
  • Wiedza i kompetencje w zakresie systemów IT
  • Doświadczenie w zakresie asortymentu

OFERUJEMY:

  • UoP bez okresu próbnego
  • Ubezpieczenia na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w nowo utworzonym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie
  • 25% zniżki na zakupy w sklepie dla pracownika oraz partnera