popup cross

Digital Sales Manager
Warszawa
wynagrodzenie 6,000 - 12,000 zł / Netto
Kategoria Digital Sales Manager
Utworzony 22-09-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  22-09-2021
Wygasa:  30-10-2021

Obecnie dla naszego klienta – największego niezależnego portalu biletowego w Polsce – poszukujemy osoby na stanowisko Digital Sales Manager (E-commerce Sales Manager)

Obowiązki:

  • Zwiększanie sprzedaży głównie poprzez automatyzację marketingu
  • Przeprowadzanie testów A/B
  • Planowanie oraz ustawianie akcji reklamowych w różnych mediach internetowych
  • Analiza kampanii reklamowych i ich raportowanie
  • Publikowanie treści na blogu (z uwzględnieniem odpowiednich fraz)

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak: Google Analytics, SalesManago
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Doświadczenie z dziedziny data mining
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość Google Ads/Facebook Ads
  • Znajomość zasad działania z zakresu SEO/SEM

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyboru umowy – UoP lub B2B
  • Praca stacjonarna (Warszawa)
  • Możliwość budowania zespołu
  • Ciekawe środowisko pracy – show-biznes

Wynagrodzenie:

  • 6 000 – 12 000 zł netto B2B
  • 5 000 – 10 000 zł brutto UoP