popup cross

Data & Insight Manager
Warszawa
wynagrodzenie 30,000 - 35,000 zł / Brutto
Kategoria Insight Manager
Utworzony 09-06-2022
Informacje o pracy
Dodano:  09-06-2022
Wygasa:  31-07-2022

Nasz Klient to innowacyjna międzynarodowa firma, działająca w branży meblarskiej. Unikatowy model biznesowy oparty na zautomatyzowanej produkcji i systemie dostaw prosto do klienta, bez pośredników.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

  • Odpowiedzialność za działania związane z projektowaniem, wdrażaniem i obsługą systemów do analizy danych
  • Rozwiązywania złożonych problemów biznesowych poprzez przekształcanie danych w użyteczne wnioski biznesowe. Ścisła współpraca ze wszystkimi obszarami biznesowymi firmy, aby przekształcać pomysły w działania
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu życia projektów, tworzenia dashboardów i całościowo dużych projektów analitycznych: od zebrania i zrozumienia wymagań, przez stworzenie projektu funkcjonalnego, architekturę rozwiązania, nadzór nad szczegółowym projektem technicznym i jego implementacją, po przygotowanie i przeprowadzenie testów funkcjonalnych
  • Tworzenie modeli analitycznych na potrzeby użytkowników biznesowych
  • Projektowanie i opracowywanie nowych raportów i możliwości raportowania oraz wizualizacja danych
  • Zapewnienie wsparcia członkom zespołu w  wymagających dla nich projektach  i zadaniach

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Masz co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w analizie danych i ich wizualizacji
  • Pracowałeś/aś w obszarze: e-commerce/ retail/ omnichannel
  • Posiadasz doświadczenie biznesowe
  • Potrafisz interpretować bieżące informacje tak, aby stały się przydatne dla biznesu
  • Masz doświadczenie w skutecznym zarządzaniu i coachingu zespołów analitycznych
  • Znasz: Python, SQL, Google Tag Manager, Google Analytics, Google Data Studio, Power BI, Tableau
  • Biegle znasz język angielski
  • Posiadasz i chcesz rozwijać wiedzę w Machine Learning’u

MAMY DLA CIEBIE

  • Możliwość zatrudnienia na Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna, bezpłatna opieka medyczna, karta Multisport, jeden dzień wolny w każdym miesiącu co daje +12 dni wolnych w ciągu roku
  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni w biurze + 2 dni zdanie)

WYNAGRODZENIE

  • 30 000 – 35 000 zł brutto UoP
  • 30 000 – 35 000 zł netto B2B

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!