Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

CRM Manager
Warszawa
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria CRM Retention Manager
Utworzony 14-03-2024
E-mail: polecam@digitalx.pl

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Planowanie, opracowanie i wdrożenie strategii CRM, w celu zapewnienia efektywności podejmowanych działań.
  • Opracowywanie planu aktywacji oraz reaktywacji Klientów, w celu zwiększenia ich aktywności i powracalności, a także identyfikowanie nowych potencjalnych Klientów na etapie prospect.
  • Ułożenie ścieżek automatycznych i kampanii w oparciu o segmentację Klientów, a także analiza skuteczności istniejących ścieżek automatycznych oraz kampanii realizowanych do bazy.
  • Współtworzenie i optymalizacja sekwencji automatycznych przy wykorzystaniu kampanii email, push, sms.
  • Identyfikacja najlepszych praktyk rynkowych w obszarze budowania lojalności Klientów.
  • Rozwój platformy i narzędzi CRM oraz innych narzędzi wspierających utrzymanie Klientów i monetyzacji bazy.

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • Posiadasz min. 5 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku.
  • Masz wiedzę z zakresu opracowywania segmentacji Klientów i skłonności zakupowych oraz znasz zagadnienia i trendy Customer Experience.
  • Potrafisz myśleć analityczne oraz wychodzić z inicjatywą działań.
  • Posiadasz doświadczenie w strategiach pozyskiwania leadów, akwizycji, zaangażowania i retencji oraz w prowadzeniu A/B testów przy użyciu narzędzi/ MA platform.
  • Znasz narzędzia do obsługi kampanii multichannelowych (Salesforce Marketing Cloud lub Salesmanago) oraz masz podstawową znajomość HTML / CSS.
  • Jesteś samodzielna/y oraz potrafisz pracować pod presją czasu.

MILE WIDZIANE

  • Doświadczenie w konfiguracji Salesforce Marketing Cloud (Content, Journey Builder I Studio e-mail)
  • Umiejętność prowadzenia kampanii w Mobile Push
  • Znajomość języka SQL i pracy z rozbudowanymi bazami danych

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ

  • Pracę hybrydową
  • Opiekę medyczną
  • EAP