Oferty pracy – E-commerce & Sprzedaż i marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Business Integration Manager/Performance Team Leader
Warszawa
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria Performance Marketing
Utworzony 19-06-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Partnerstwo z Klientami, utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, badanie i dbanie o ich potrzeby
  • Zarządzanie zespołem specjalistów z różnych dziedzin performance marketingu – sem, paid social, afiliacja
  • Biznesowa odpowiedzialność za realizację KPI Klientów
  • Tworzenie analiz mediowych, wyciąganie wniosków, tworzenie rekomendacji i wdrażanie ich w życie
  • Tworzenie i egzekucja strategii mediowych
  • Opracowywanie, wdrażanie i egzekwowanie standardów operacyjnych zespołu

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA

  • Posiada praktyczną i ekspercką wiedzę z zarządzania kampaniami efektywnościowymi
  • Biegle komunikuję się w języku angielskim
  • Ma doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobrze czuje się w analizie danych mediowych i onsite, wyciąganiu wniosków i tworzeniu rekomendacji
  • Wykazuje doświadczenie w przygotowywaniu wielokanałowych digitalowych propozycji strategicznych w tym szczególnie w tworzeniu trategii performance’owych
  • Posiada kompetencje administracyjne i komunikacyjne

MAMY DLA CIEBIE

  • Bogatą ofertę szkoleń online w tym również dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej Marcel
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych programach i projektach
  • Opiekę medyczną
  • Platformę benefitową
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Hybrydowy tryb pracy

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.