popup cross

Business Development Manager
Warszawa
wynagrodzenie 9,000 - 12,000 zł / Brutto
Kategoria Business Development
Utworzony 21-10-2021
Informacje o pracy
Dodano:  21-10-2021
Wygasa:  31-12-2021

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą sią w branży E-commerce & Digital. Aktualnie dla naszego klienta – firmy inwestycyjnej, która wchodzi na polski rynek z misją zbudowania grupy e-commerce nowej generacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nasz klient na początek chce przeznaczyć 100 mln zł na 20 e-sklepów o globalnym potencjale. Firma posiada zespół ekspertów e-commerce, którzy z pasją budują portfolio najlepszych w swojej klasie marek detalicznych. Praca w tej firmie to szansa na współpracę z przedsiębiorczym zespołem wyjątkowych i doświadczonych ludzi, którzy wcześniej pracowali m.in. w takich firmach jak McKinsey & Company, Amazon, Allegro, Uber Eats, Lazada czy Noon.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

  • Wyszukiwanie leadów z potencjałem. Grupa docelowa to merchanci sprzedający na kluczowych marketplace-ach oraz małe sklepy internetowe działające na terenie Polski.
  • Promowanie firmy poprzez rozmowy telefoniczne, e-maile i inne formy komunikacji z potencjalnymi partnerami
  • Budowanie relacji z właścicielami marek i udziałowcami wyższego szczebla w celu ułatwienia współpracy i potencjalnego pozyskiwania marek
  • Bycie głównym punktem kontaktowym od momentu rozpoczęcia transakcji do jej zamknięcia. Będziesz musieć współpracować z zespołami ds. inwestycji, operacji i marki, aby zapewnić, że każdy etap procesu transakcji przebiega bezproblemowo
  • Współpraca z działami sprzedaży/zespołem generowania leadów w celu rozwijania strategii pozyskiwania klientów zewnętrznych
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu zdefiniowania sukcesu i zbudowania wspólnego planu z określonymi celami, interesariuszami, kamieniami milowymi, ryzykiem i miernikami potrzebnymi do zapewnienia, że sprzedający uświadomią sobie wartość sprzedaży swojego biznesu firmie, dla której będziesz pracować

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży, rozwoju biznesu, zarządzaniu kategorią i/lub kluczowymi klientami
  • Doświadczenie w rozwoju biznesu z polskimi marketplace’ami e-commerce lub innymi firmami technologicznymi lub doświadczenie w rozwoju biznesu w innych sektorach (doświadczenie B2B jest niezbędne) z dobrą znajomością polskiego ekosystemu e-commerce
  • Podejście zorientowane na klienta oraz umiejętność budowania relacji z partnerami
  • Doskonała komunikacja, umiejętność rozwiązywania problemów i konfliktów oraz zdolność do podejmowania szybkich decyzji pod presją czasu
  • Chęć pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku start-upowym
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku i konsekwentnego osiągania wyników

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system premiowy – procent od transakcji
  • Pracę stacjonarną w biurze z Warszawie
  • Potrzebne narzędzia do pracy