29 maja 2023 - 30 maja 2023    
Cały dzień


Kongres HR
to coroczne wydarzenie gromadzące praktyków HR z całej Polski.

Celem kongresu jest prezentacja najbardziej aktualnych trendów i zagadnień HR. Na kongresie poruszamy zarówno tematy „miękkie” jak i „twarde”. Zapraszamy uznanych ekspertów w zakresie HR – zarówno osoby „z biznesu” jak i przedstawicieli świata nauki.

Zapraszani prelegenci pozostają do dyspozycji uczestników podczas całego dnia kongresu i są gotowi odpowiadać na pytania i dzielić się swoim doświadczeniem.

Kongres HR to także okazja do wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami – przewidzieliśmy czas i przestrzeń na dyskusje przy kawie oraz luźną atmosferę umożliwiającą swobodną integrację.

Kongres HR jest wydarzeniem zamkniętym co oznacza, że pośród uczestników nie ma przypadkowych osób. Uczestnicy kongresu HR tworzą nieformalną społeczność praktyków HR zorganizowaną wokół wydarzenia oraz grup dyskusyjnych prowadzonych w ramach profili wydarzenia na Facebooku i LinkedIn.

Tegoroczna – VI edycja kongresu będzie obejmowała dzień konferencyjny poświęcony na prelekcje ekspertów oraz dzień warsztatowy podzielony na seminaria tematyczne odbywające się w mniejszych grupach.

 

Wydarzenie: VI Kongres HR

Typ wydarzenia: Kongres

Kategoria: HR

Data: 29-30.05.2023

Miejsce: Katowice

Cena: Płatne