popup cross

Web Analyst
Warszawa
wynagrodzenie 11,000 - 14,000 zł / Na miesiąc
Kategoria Web Analyst
Utworzony 22-12-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  22-12-2021
Wygasa:  28-02-2022

Dla naszego Klienta – światowego lidera w branży fashion – poszukujemy osoby na stanowisko Web Analyst.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • interpretacja danych z zakresu analityki internetowej (wskaźniki kampanii reklamowych, ścieżki konwersji, zachowania użytkowników)
  • codzienna praca w środowisku Google Analytics i Google Tag Manager (instalacje, konfiguracje, audyty)
  • opracowywanie cyklicznych raportów z wykorzystaniem Google Data Studio i Power BI
  • przygotowywanie prezentacji z rekomendacjami działań zwiększających efektywność
  • automatyzacja procesów raportowania w firmie

WYMAGANIA:

  • 2+ lat doświadczenia w zaawansowanej analityce z wykorzystaniem Google Analytics i Google Tag Manager
  • biegła obsługa Google Data Studio oraz sprawność w wizualizacji danych z wielu źródeł
  • bardzo dobra znajomość Excela i Power Pointa
  • praktyka w zakresie kampanii Google Ads
  • umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • biegła znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • UoP bez okresu próbnego
  • Ubezpieczenia na życie i prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w nowo utworzonym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie
  • 25% zniżki na zakupy w sklepie dla pracownika oraz partnera