popup cross

Traffic Manager
Warszawa
wynagrodzenie 18,000 zł / Netto
Kategoria Traffic Manager
Utworzony 31-05-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  31-05-2022
Wygasa:  31-07-2022
Opis

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Przygotowanie i rozwinięcie ruchu płatnego

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Przygotowanie, implementacja i monitorowanie strategii budowania widoczności i pozyskiwania nowych użytkowników portalu
  • Optymalizacja działań SEO on-site i off-site
  • Analiza i optymalizacja działań w ramach performance marketingu (SEM, PAID SOCIAL, AFILIACJA, PORÓWNYWARKI CENOWE)
  • Działania ukierunkowane na maksymalizację przychodów – stałe monitorowanie kampanii, przygotowywanie raportów i analiz z kampanii i optymalizacja
  • Weryfikacja poprawności materiałów reklamowych zgodnie ze specyfikacją
  • Analiza dostępnej powierzchni reklamowej
  • Bieżąca współpraca z agencjami SEO i performance oraz działami IT i komercyjnymi

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:

  • Ma 5+ lat doświadczenia w zakresie realizacji kampanii performance oraz w obszarze SEO
  • Posiada doświadczenie w e-commerce
  • Bardzo dobrze zna platformy PPC, Google Analytics, Google Data Studio, a także narzędzia do oceny SEO
  • Ma szerokie kompetencje analityczne
  • Bardzo dobrze zna rynek reklamy internetowej, modeli sprzedażowych, technologii serwowania reklam, metryk do pomiaru skuteczności reklamy oraz strategii optymalizacji kampanii
  • Potrafi przeprowadzać analizy danych emisyjnych i tworzyć rekomendacje sprzedażowe
  • Jest kreatywna w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów
  • Jest samodzielna w działaniu i zorientowana na realizację celów

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej

MAMY DLA CIEBIE:

  • Możliwość zatrudnienia na kontrakt B2B lub Umowę o Pracę
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową oraz programy prozdrowotne

WYNAGRODZENIE:

  • 17 – 18 000 zł netto B2B
  • 15 – 17 000 zł brutto UoP

NADAJ SWOJEJ KARIERZE ROZPĘDU I APLIKUJ DO NAS!