popup cross

Social Media Video Content Creator
Warszawa
wynagrodzenie 10,000 - 15,000 zł / Brutto
Kategoria Social Media Video Content Creator
Utworzony 20-04-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  20-04-2022
Wygasa:  30-05-2022

Jest to jedna z czołowych, polskich firm branży bukmacherskiej, która z pewnością patrzy w przyszłość i odpowiada na rosnące oczekiwania klientów odnośnie zakładów internetowych. Posiada nowoczesną aplikację mobilną, która jest stale udoskonalana.

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Zwiększenie aktywności w mediach społecznościowych i kompleksowe tworzenie treści video

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Planowanie, monitorowanie i zarządzanie treścią video
  • Tworzenie contentu we współpracy z działem graficznym, działem marketingu oraz agencjami zewnętrznymi
  • Analizowanie efektywności prowadzonych działań oraz poszukiwanie możliwości wzrostu
  • Współpraca z influencerami oraz ambasadorami marki

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI:

  • Posiadasz 2 lata doświadczenia w tworzeniu contentu video na potrzeby mediów społecznościowych
  • Obsługujesz program Adobe Premiere i Adobe After Effects
  • Potrafisz obsługiwać aparat fotograficzny
  • Posiadasz umiejętność pracy z kamerą na gimbalu
  • Znasz podstawowe zasady oświetlenia wywiadów i setek
  • Potrafisz obsługiwać mikroporty i rejestratory na planie
  • Mieszkasz w Warszawie lub w niedalekiej okolicy

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ JEŚLI:

  • interesujesz się sportem i dziennikarstwem
  • nie masz problemu z pracą za jak i przed kamerą

MAMY DLA CIEBIE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Interesującą współpracę z wiodącym kanałem internetowym o tematyce sportowej

WYNAGRODZENIE:

  • 10 000 – 15 000 zł brutto UoP
  • 10 000 – 15 000 zł netto B2B

NADAJ SWOJEJ KARIERZE ROZPĘDU I APLIKUJ DO NAS!