popup cross

Social Media Manager
Warszawa
wynagrodzenie 10,000 - 15,000 zł / Brutto
Kategoria Social Media Manager
Utworzony 20-04-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  20-04-2022
Wygasa:  31-05-2022

Jest to jedna z czołowych, polskich firm branży bukmacherskiej, która z pewnością patrzy w przyszłość i odpowiada na rosnące oczekiwania klientów odnośnie zakładów internetowych. Posiada nowoczesną aplikację mobilną, która jest stale udoskonalana.

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Zbudowanie i zaangażowanie społeczności w Social Mediach
  • Tworzenie i realizacja określonej strategii w mediach społecznościowych

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Monitorowanie i opracowanie raportów na temat aktywności konkurencji w mediach społecznościowych
  • Współpraca z innymi działami w celu opracowania harmonogramu działań w mediach społecznościowych – zbiegające się z premierami nowych produktów, kampaniami reklamowymi
  • Analiza kampanii w mediach społecznościowych, zbieranie informacji o odwiedzających i określenie skuteczności oraz wskazanie obszarów wymagających usprawnienia
  • Tworzenie tygodniowych i miesięcznych raportów na temat mediów społecznościowych, dotyczących wewnętrznych i zewnętrznych aktywności firmy
  • Opracowanie angażujących, kreatywnych i innowacyjnych treści do regularnie zaplanowanych postów, które zainteresują odbiorców i promują markę

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:

  • Ma doskonałą znajomość platform mediów społecznościowych YT, FB, TT
  • Interesuje się sportem
  • Ma dobrze rozwiniętą umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej
  • Posiada umiejętności edytorskie
  • Jest kreatywna, z poczuciem estetyki i dba o szczegóły

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ JEŚLI:

  • Pracowałeś w branży sportowej lub alkoholowej

MAMY DLA CIEBIE:

  • Możliwość zatrudnienia na kontrakt B2B lub Umowę o Pracę
  • Ciekawą ścieżkę rozwoju wraz z szkoleniami
  • System premiowy ustalany indywidualnie
  • Elastyczny tryb pracy

WYNAGRODZENIE:

  • 10 000 – 15 000 zł brutto UoP
  • 10 000 – 15 000 zł netto B2B

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS !