popup cross

Social Media and Content Marketing Specialist
Warszawa
wynagrodzenie 8,500 - 10,000 zł / Brutto
Kategoria Social Media Specialist
Utworzony 17-08-2022
Informacje o pracy
Dodano:  17-08-2022
Wygasa:  31-10-2022
Opis

OPIS FIRMY:

Nasz Klient to jedna z czołowych firm w branży materiałów budowlanych, która działa na rynku od ponad 30 lat i prowadzi sprzedaż w ponad 12 krajach na świecie.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • udział w opracowaniu i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube, Linkedin, inne)
  • tworzenie i publikowanie treści na potrzeby social media oraz strony www we współpracy z agencjami i grafikami
  • prowadzenie analiz i statystyk kampanii social mediowych
  • monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań
  • analiza trendów rynkowych i konsumenckich
  • testowanie nowych narzędzi content marketingowych oraz poszukiwanie innowacyjnych form treści odpowiadających trendom i grupie docelowej
  • wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z influencerami, blogerami i innymi twórcami treści
  • praca kreatywna – tworzenie pomysłów na działania content  marketingowe
  • prowadzenie projektów content marketingowych – tworzenie harmonogramów, koordynacja i weryfikacja jakości działań twórców treści
  • koordynowanie przygotowań i przebiegu nagrań video oraz sesji fotograficznych
  • udział w projektach eventowych (targi, szkolenia)
  • działania na rynku polskim oraz na rynkach eksportowych

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • ma min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zna narzędzia Google Ads, Facebook Ads
  • posiada umiejętność tworzenia angażujących treści
  • zna narzędzia i zagadnienia z obszarów reklamy internetowej, content marketingu, social media, e-mail marketingu
  • jest samodzielna i potrafi dobrze organizować swoją pracę
  • zna język angielski na poziomie komunikatywnym

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie na marketplace

CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • możliwość zatrudnienia na Umowę o Pracę
  • nie korporacyjną atmosferę
  • dopłatę do wakacji
  • opiekę medyczną
  • system premiowy
  • budżety na szkolenia oraz konferencje

WYNAGRODZENIE:

  • 8 500 – 10 000 zł brutto UoP

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!