popup cross

Site Specialist
Warszawa
wynagrodzenie 8,900 zł / Brutto
Kategoria Site Specialist
Utworzony 18-10-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  18-10-2021
Wygasa:  31-12-2021

Nasz klient – światowy lider w branży fashion – poszukuje pracownika na stanowisko Site Specialist.

Obowiązki:

  • Kierowanie sprzedażą, codziennymi operacjami oraz realizacją działań w segmencie klientów na rynku/rynkach e-commerce
  • Analiza sprzedaży i zachowań klientów oraz monitorowanie podjętych działań
  • Identyfikowanie szans i zagrożeń oraz ustalanie priorytetów w oparciu o największy wpływ na klienta
  • Dostosowywanie celów sprzedażowych i strategii realizacji do wzrostu bazy klientów
  • Identyfikacja potencjałów w segmentach bazy klientów w celu osiągnięcia maksymalnego wpływu na klienta
  • Przeprowadzanie testów A/B
  • Śledzenie i monitorowanie KPI, takich jak CTR, BR, oglądalność, shopability w połączeniu z lejkiem zakupowym na stronie
  • Realizacja i optymalizacja potencjału lokalnego SEO
  • Bliska współpraca z Media Planners oraz z zespołem E-com Merch
  • Współpraca z zespołem regionalnym w zakresie testowania, targetowania i ewaluacji cross channel

Wymagania:

  • 2+ lat doświadczenia w e-commerce
  • Doświadczenie w omni-retailu
  • Doświadczenie w analizie sprzedaży i stron internetowych
  • Znajomość Google Analytics
  • Doświadczenie w pracy z i/lub korzystaniu z raportów AEM, Hybris, Tableau i Power-Bi
  • Proaktywność i niezależność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację

Oferujemy:

  • UoP
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowo utworzonym zespole
  • Kartę Multisportu