popup cross

Senior Data Analyst
Warszawa
wynagrodzenie 15,000 - 20,000 zł / Brutto
Kategoria Data Analyst
Utworzony 20-04-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  20-04-2022
Wygasa:  31-05-2022
Opis

OPIS FIRMY:

Jest to jedna z czołowych, polskich firm branży bukmacherskiej, która z pewnością patrzy w przyszłość i odpowiada na rosnące oczekiwania klientów odnośnie zakładów internetowych. Posiada nowoczesną aplikację mobilną, która jest stale udoskonalana.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Mierzenie ROI kampanii marketingowych związanych z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów
  • Raportowanie KPI marketingowych – zaangażowanie klientów, kampanie marketingowe w mediach płatnych i SEM, współczynniki konwersji, SEO i ruch na stronie internetowej, wyniki e-commerce i zaangażowanie w mediach społecznościowych
  • Mierzenie bezpośredniego i pośredniego wpływu kampanii marketingowych oraz na przyrost nowych klientów
  • Rekomendowanie optymalizacji kampanii retencyjnych oraz akwizycyjnych
  • Bliska współpraca z zespołami zajmującymi się retencją i akwizycją w celu zidentyfikowania możliwości pozyskiwania nowych klientów i redukcji churn’u
  • Opracowywanie dashboardów do pomiaru wydajności kampanii marketingowych, jak i wpływu marketingu na biznes przy użyciu DWH i Power BI
  • Przygotowywanie raportów wyników badań
  • Śledzenie i prognozowanie trendów w retencji i akwizycji oraz szczegółowa analiza zebranych danych
  • Opracowywanie i ocena procedur oraz metod gromadzenia danych, jakości danych
  • Gromadzenie i analizowanie danych dotyczących zachowań, preferencji, danych demograficznych, zwyczajów i potrzeb klientów

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:

  • Ma 5+ lat doświadczenia w analizie marketingowej, raportowaniu lub pokrewnych dziedzinach
  • Ma wykształcenie wyższe w dziedzinie biznesu, matematyki, statystyki lub pokrewne – preferowane MBA
  • Ma doświadczenie w raportowaniu marketingowym, narzędziach analitycznych i eksploracji hurtowni danych
  • Posiada umiejętność obsługi PowerBI, SQL, MS Excel, język DAX oraz innych narzędzi analitycznych i wizualizacyjnych
  • Bardzo dobrze zna język angielski
  • Dobrze rozumie złożone strategie i praktyki dotyczących kampanii
  • Ma doświadczenie w kierowaniu zespołem

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ JEŚLI:

  • Interesujesz się sportem
  • Pracowałeś dla dużych firm

MAMY DLA CIEBIE:

  • Stabilne zatrudnienie na UoP lub B2B
  • Elastyczny tryb pracy
  • Ciekawą ścieżkę rozwoju wraz z szkoleniami
  • Możliwość doboru narzędzi, na których będziesz pracować
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

WYNAGRODZENIE:

  • 15 000- 20 000 zł brutto UoP
  • 15 000-20 000zł netto B2B

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!