popup cross

Sales Development Representative
Zdalnie
wynagrodzenie 7,000 - 10,000 zł / Brutto
Kategoria Sales Development
Utworzony 23-11-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl

OPIS FIRMY:

Nasz Klient to innowacyjna platforma mająca na celu pomoc pracownikom zmagającym się z wyzwaniami życiowymi i potrzebującym łatwego dostępu do wysokiej jakości wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Identyfikacja i kontakt z potencjalnymi klientami oraz generowanie pipeline’u dla Managera ds. Partnerstwa
  • Komunikowanie korzyści płynących z platformy i edukowanie potencjalnych klientów na temat wartości firmy za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, LinkedIn oraz wydarzeń
  • Analizowanie i raportowanie potrzeb, problemów, zainteresowań klientów, działań konkurencji oraz potencjału dla nowych produktów i usług
  • Utrzymywanie i aktualizowanie dokładnych danych w systemie CRM
  • Współtworzenie kultury zorientowanej na pracę zespołową

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada min. 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w firmie B2B SaaS
  • Zna język angielski na poziomie B2+/C1
  • Ma doskonałe umiejętności komunikacji, angażowania nowych klientów poprzez email, telefon i sieci społecznościowe.
  • Dobrze zna standardowe pakiety oprogramowania (MS Office, G-Suite) oraz narzędzia do pracy zdalnej (Slack, Skype, Zoom)
  • Zna praktyki CRM
  • Dobrze organizuje pracę (umiejętność pracy wielozadaniowej, dotrzymywania terminów i ustalania priorytetów zadań)
  • Jest otwarta i posiada bardzo dobre zdolności adaptacyjne

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ, JEŚLI:

  • Znasz narzędzia sprzedaży SaaS takie jak Hubspot, Salesloft
  • Znasz praktyki BRM

MAMY DLA CIEBIE:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieograniczone dni urlopu
  • Szybką ścieżkę decyzyjną
  • Ubezpieczenie zdrowotne z opieką stomatologiczną (LuxMed)
  • Kartę sportową (Multisport)
  • Przejrzyste i przyjazne środowisko pracy

WYNAGRODZENIE:

  • 7 000 – 10 000 zł brutto, UoP
  • 7 000 – 10 000 zł netto, B2B