popup cross

Project Manager E-commerce
Piaseczno
wynagrodzenie 11,000 - 13,000 zł / Brutto
Kategoria Project Manager
Utworzony 10-12-2022

Nasz Klient jest liderem w klasyfikacji ogólnej w formacie hipermarketów. To jeden z największych pracodawców na świecie, stawiający na politykę zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu przyczynia się do poprawienia jakości życia klientów jak i  współpracowników.

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  • Migracja systemu e-commerce na prestiżowe rozwiązanie

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Wdrażanie funkcjonalności e-commerce (wyszukiwarka, konta klienta, marketing automation, personalizacja, mechanizmy promocyjne, program lojalnościowy, checkout, płatności)
  • Wyznaczanie wizji dalszego rozwoju platform digital
  • Zapewnienie spójnego doświadczenia klientów na platformach digital i e-commerce (sklep, portal, aplikacja mobilna)
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych i optymalizacyjnych
  • Analiza rynku
  • Zarządzanie roadmapą wdrożeń i priorytetyzacja

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ, JEŚLI:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia jako Project Manager/Product Manager w obszarze e-commerce
  • Masz na swoim koncie udane wdrożenie sklepu internetowego lub aplikacji mobilnej
  • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Znasz narzędzia: MS Office, Google Analytics, Jira
  • Cechuje Cię samodzielność w realizacji zadań i determinacja do tworzenia innowacyjnych produktów i usług
  • Efektywnie zarządzasz swoim czasem pracy
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ, JEŚLI:

  • Masz wiedzę z zakresu analityki
  • Masz wiedzę z zakresu UX oraz znasz narzędzia UX

MAMY DLA CIEBIE:

  • Pracę w ambitnym zespole i uczestnictwo w wielu ciekawych projektach
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę
  • Pracę w trybie hybrydowym: 3 dni w biurze (Piaseczno) + 2 dni zdalnie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Rabat pracowniczy: 7% rabatu na zakupy w sklepie firmowym i 10% na marki własne
  • Szeroki pakiet Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. karty przedpłacone, dofinansowanie do wypoczynku i posiłków, karta Multisport, pożyczki pracownicze)
  • Akcjonariat pracowniczy
  • Wolontariat w godzinach pracy
  • Premia roczna uzależniona od wyników firmy oraz wyników indywidualnych
  • Pracę w organizacji działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

WYNAGRODZENIE:

  • 11 000 – 13 000 zł Brutto UoP

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!