popup cross

Product Owner ds. Personalizacji i Rekomendacji | B2B
Zdalnie
wynagrodzenie 15,000 zł / Netto
Kategoria Product Owner
Utworzony 17-11-2021
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  17-11-2021
Wygasa:  30-12-2021

Aktualnie dla naszego Klienta – czołowej firmy posiadającej sieć sklepów sportowych na całym świecie –  poszukujemy osoby na stanowisko: Product Owner ds. Personalizacji i Rekomendacji

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • prowadzenie roadmapy działań zmierzających do zwiększania poziomu konwersji;
  • tworzenie i egzekwowanie strategii personalizacji strony Klienta;
  • praca przy budowie zaawansowanych algorytmów technologii rekomendacji;
  • zarządzanie product backlogiem rozwiązań z dziedziny rekomendacji i personalizacji;
  • monitorowanie i analizowanie wyników kampanii;
  • tworzenie rozwiązań, dzięki którym Web Marketerzy samodzielnie mogą wprowadzać kampanie personalizacyjne w obrębie ich sportów;
  • współpraca z zespołem UX, Deweloperskim i Web Marketerów;
  • współpraca z firmami technologicznymi zapewniającymi rozwiązania MarTech;

WYMAGANIA:

  • 2+ lat doświadczenia w e-commerce/digital marketingu/MarTech;
  • dobra znajomość MarTech specjalizujących się w: CRM, personalizacji, testach A/B, ramkach rekomendacji;
  • znajomość narzędzi klasy Synerise, AB tasty, Insider, Dynamic Yield;
  • znajomość podstaw języka HTML oraz JS;
  • dobra znajomość Google Analytics;
  • pro-biznesowe podejście i umiejętności prowadzenia projektów od momentu startu do fazy stabilnego rozwoju;
  • umiejętność analizy biznesowej oraz wyciągania wniosków z prowadzonych działań;
  • zainteresowanie tematyką budowy zaangażowania użytkownika poprzez personalizację strony per profil użytkownika i rekomendację;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość agile;

OFERUJEMY:

  • umowę B2B;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • sprzęt do pracy;

WYNAGRODZENIE:

15 000 zł netto