popup cross

Partnership Manager
Zdalnie
wynagrodzenie 9,000 - 13,000 zł / Na miesiąc
Kategoria Business Development Manager
Utworzony 23-11-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl

OPIS FIRMY:

Nasz Klient to innowacyjna platforma mająca na celu pomoc pracownikom zmagającym się z wyzwaniami życiowymi i potrzebującym łatwego dostępu do wysokiej jakości wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Osiąganie uzgodnionych celów sprzedażowych i wyników w ramach harmonogramu
  • Inspirowanie decydentów w wiodących firmach do pilnego nadania priorytetu zdrowiu psychicznemu i dobremu samopoczuciu pracowników
  • Poszukiwanie nowych potencjalnych klientów samodzielnie i/lub przy wsparciu Założycieli i Przedstawiciela ds. Rozwoju Sprzedaży
  • Prezentacja, promocja i sprzedaż naszego produktu
  • Skuteczne negocjowanie umów z klientami
  • Współpraca z Customer Success Team w celu zapewnienia udanych wdrożeń
  • Bieżąca analiza rynku, zachowań konsumentów, konkurencji i trendów sprzedażowych
  • Analiza korzyści i potrzeb obecnych/potencjalnych klientów
  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych i klientów

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada ponad 3 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w firmie B2B SaaS
  • Zna język angielski na poziomie B2+/C1
  • Ma doskonałe umiejętności sprzedaży, negocjacji i komunikacji
  • Dobrze zna standardowe pakiety oprogramowania (MS Office, G-Suite) oraz narzędzia do pracy zdalnej (Slack, Skype, Zoom)
  • Zna praktyki BRM i CRM
  • Dobrze organizuje pracę (umiejętność pracy wielozadaniowej, dotrzymywania terminów i ustalania priorytetów zadań)
  • Jest proaktywna

DODATKOWE PUNKTY ZYSKASZ, JEŚLI:

  • Znasz  narzędzia sprzedaży SaaS takie jak Hubspot, Salesloft

MAMY DLA CIEBIE:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieograniczone dni urlopu
  • Szybką ścieżkę decyzyjną
  • Ubezpieczenie zdrowotne z opieką stomatologiczną (LuxMed)
  • Kartę sportową (Multisport)
  • Przejrzyste i przyjazne środowisko pracy

WYNAGRODZENIE:

  • 9 000 – 13 000 zł brutto, UoP
  • 9 000 – 13 000 zł netto, B2B