popup cross

Lead Product Manager
Wrocław
wynagrodzenie 19,000 - 23,000 zł / Brutto
Kategoria Product Manager
Utworzony 20-09-2022
E-mail: polecam@digitalx.pl
Informacje o pracy
Dodano:  20-09-2022
Wygasa:  30-11-2022
Opis

OPIS FIRMY:

Jest globalną firmą, prowadzącą sieci restauracji w CEE, która dąży do pozycji lidera w Europie, aby inspirować globalną branżę restauracyjną.

NAJWIĘKSZE WYZWANIA:

  •  Rozwój wszystkich serwisów e-commercowych, dbanie o ich przychody i konwersję

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • Kierowanie zespołem Digital Product Managerów w zakresie realizacji strategii w obszarze digital
  • Rozwój produktów cyfrowych poprzez współpracę z biznesem i IT w zakresie projektowania, wdrażania i utrzymania głównych rozwiązań cyfrowych
  • Analizowanie i definiowanie wymagań biznesowych, realizacja zadań zgodnie z celami i strategią biznesową
  • Poszukiwanie możliwości rozwoju i wzrostu produktów cyfrowych w obszarze e-commerce
  • Zapewnienie właściwej realizacji technicznej potrzeb biznesowych zgodnie ze standardami branżowymi i wymogami bezpieczeństwa w celu napędzenia sprzedaży dla wszystkich marek korzystających z rozwiązań cyfrowych należących do organizacji

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ, JEŚLI:

  • Posiadasz udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobrze znasz branżę e-commerce
  • Masz umiejętność zarządzania projektami i znajomość metodologii Agile (Scrum)
  • Język angielski – co najmniej B2

MAMY DLA CIEBIE:

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia na Umowę o Pracę
  • Elastyczny tryb pracy w modelu hybrydowym
  • Roczny bonus – do 25% rocznych zarobków brutto
  • Akcjonariat pracowniczy
  • Bonus w wysokości 200 PLN do wykorzystania w rozbudowanym systemie kafeteryjnym
  • Zniżki do firmowych restauracji i kawiarni w Polsce

WYNAGRODZENIE:

  • 19 000 – 23 000 zł/brutto, UoP

SIĘGAJ PO AMBITNE WYZWANIA I APLIKUJ DO NAS!