popup cross

Junior SEM
Zdalnie
wynagrodzenie 4,000 - 5,000 zł / Brutto
Kategoria SEM
Utworzony 20-09-2021
Informacje o pracy
Dodano:  20-09-2021
Wygasa:  31-10-2021

Dla naszego klienta – jednej z największej firm ze sprzętem RTV, AGD i elektroniką – poszukujemy specjalisty SEM

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

  • Przygotowanie strategii kampanii Google Ads

  • Pełna odpowiedzialność za wdrażanie, prowadzenie i optymalizację kampanii Google Ads

  • Planowanie i tworzenie kampanii reklamowych w sieciach kontekstowych

  • Tworzenie raportów

  • Analiza efektywności kampanii

Wymagania:

  • Doświadczenie w optymalizacji kampanii Google Ads

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii na elektronikę
  • Znajomość narzędzi Google Analytics oraz Google Tag Manager i doświadczenie w ich wykorzystywaniu w swojej dotychczasowej pracy

  • Umiejętne planowanie kampanii w Internecie, aby jak najlepiej dotrzeć do Klienta

  • Łatwość w obsłudze MS Office (z naciskiem na Excela)

  • Analityczny umysł

  • Umiejętność pracy w zespole – “team spirit”

  • Łatwe nawiązywanie kontaktu z Klientem

Oferujemy:

  • Niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji.

  • Miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej, ramię w ramię z najlepszymi specjalistami.

  • Pracę z fajnymi, pomysłowymi ludźmi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy