Oferty pracy – E-commerce & Digital marketing

Oferty pracy w E-commerce & Digital marketingu
popup cross

Influencer Marketing Manager with German
Zdalnie
wynagrodzenie Do negocjacji
Kategoria Influencer Marketing Manager
Utworzony 17-01-2024

KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Influencerami – dbanie o stałą komunikację,  motywowanie oraz obustronny rozwój
  • Koordynowanie i rozwój prowadzonych kampanii z Influencerami
  • Współtworzenie strategii i realizacja działań social media
  • Codzienna komunikacja na kanałach tj. Instagram, Facebook, TikTok

JESTEŚ IDEALNĄ OSOBĄ JEŚLI

  • B. dobrze porozumiewasz się w języku niemieckim oraz angielskim
  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w pracy z Influencerami
  • Znasz specyfikę działania social mediów na rynku niemieckim
  • Jesteś osobą komunikatywną, która z łatwością nawiązuje nowe kontakty

OFERUJEMY

  • Pracę zdalną
  • Możliwość zatrudnienia na UoP lub kontrakt B2B
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • 2 razy w roku paczki produktowe
  • Ubezpieczenie na życie wraz z pakietem zdrowotnym

ANG

KEY TASKS AND RESPONSIBILITIES

  • Building and maintaining relationships with influencers, ensuring constant communication, motivation, and mutual development
  • Coordination and development of campaigns with influencers
  • Co-development of social media strategy and implementation of social media activities
  • Daily communication on channels i.e. Instagram, Facebook, TikTok

YOU ARE THE IDEAL PERSON IF

  • You have very good communication skills in German and English
  • You have min. 3 years of experience working with Influencers
  • You are familiar with the specifics of social media on the German market
  • You are a communicative person who establishes new contacts easily

WE OFFER

  • Remote work
  • Possibility of employment under an employment contract or B2B contract
  • All necessary tools for work
  • Product packages twice a year
  • Life insurance with health package